Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aromine.io - 50 AroCoin na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aromine.io - 50 AroCoin na start (/Temat-Aromine-io-50-AroCoin-na-start-136396)



Aromine.io - 50 AroCoin na start - vojtec - 30-07-2016 20:59

[Obrazek: 728x90_2_e.png]

50 AroCoin na start + możliwość wycofania depozytu


Zysk: 0,03% na godzinę (0,8% dziennie)
Metody płatności: Bitcoin, PM, Payeer
Minimum inwestycyjne: 0,0001 BTC / 0,1 USD
Tryb wypłat: Natychmiastowe/instant

Aromine.io to najlepszy na tą chwilę program typu Cloud Mining na arenie wszelakiej maści HYIPów. Sam żałuję, że dopiero teraz na niego trafiłem, większość środków mam zamrożone w przeróżnych "piggybankach" i muszę poczekać chwilę na ich uwolnienie. Co stanowi o wyjątkowości tej kopalni? Trzy różne metody płatności, niewielkie minimum do wpłaty, darmowa moc na start i przede wszystkim możliwość wycofania depozytu w każdej chwili. Myślę, że będzie to moja najlepsza inwestycja w tym roku Big Grin

Program posługuje się wewnętrzną "walutą" AroCoin, której kurs do dolara jest niezmienny i wynosi 100:1
Po złożeniu depozytu należy wymienić go na wewnętrzną moc (coś jak w starym CLDMine) i zacząć wydobywanie jednej z trzech dostępnych walut: AroCoin, dolar lub Bitcoin - w zależności jaką strategię przyjmiemy. Im więcej AroCoin posiadamy tym większe wydobycie pozostałych walut.

Co ważne, wycofanie depozytu to tak naprawdę wymiana wewnętrznej waluty na Bitcoin lub dolary i wypłata na zewnętrzny procesor. Pobierana jest przy tym opłata 10% więc warto uzależnić od tego własną strategię - więcej AC to większe naliczenia ale i wyższa opłata w przypadku wyjścia z programu.

Na stronie z kalkulatorem (klik) można w łatwy sposób obliczyć zysk z inwestycji oraz przykładowy czas jej trwania.

[Obrazek: calculator_aromine.png]

Jak widać na powyższym screen'ie w ciągu miesiąca osiągamy zwrot rzędu 24% co da nam 100% w nieco ponad 4 miesiące. Pamiętajmy jednak, że po tym czasie możemy wycofać nasz depozyt osiągając prawie dwa razy tyle. Tego nie daje żaden dotychczasowy Cloud Mining.

Poniżej screen mojej testowej wpłaty, w ciągu tygodnia będę zwiększał depozyt wraz ze zwrotem z pozostałych programów.

[Obrazek: deposit_aromine.png]





CzystySad Aromine.io


Będę na bieżąco aktualizował ten temat w miarę zdobywania nowych informacji.

Polecam i pozdrawiam.


RE: Aromine.io - 50 AroCoin na start - kobol5 - 30-07-2016 21:49

Od kiedy działa ten program ?


RE: Aromine.io - 50 AroCoin na start - vojtec - 30-07-2016 21:56

Według oficjalnych źródeł działa 5 dni (25.07)


RE: Aromine.io - 50 AroCoin na start - HYIPRoulette - 11-08-2016 04:20

Program w sierpniu wprowadza trochę zmian:
Cytat:1. Uaktualniony design witryny Aromine.
2. Uaktualnić Kalkulator.
3. Rejestracja spółki.
4. Potwierdzone SSL.
5. Film o firmie Aromine.
6. Wymiana Arocoin moc do KH/s.
7. Depozytu automatycznego Bitcoin.
8. Dodając nowe animowane banery.
9. tworzenie społeczności w sieciach społecznościowych.
10. Dodawanie otworzyć statystyki spółki Aromine.
11. Dodając różne wersje językowe strony.
12. Pełną konfigurację usługi mail.

Póki program się rozwija to można inwestować.


Aromine.io - 50 AroCoin na start - Hybrid1990 - 21-02-2020 21:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.