Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obecna sytuacja w TM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Obecna sytuacja w TM (/Temat-Obecna-sytuacja-w-TM-136395)



Obecna sytuacja w TM - Bidbar96 - 30-07-2016 20:58

Ostatnio odpuscilem totalnie temat zarabiania w internecie, troche innych spraw bylo na glowie. Planowałem zdewersyfikowana inwestycje w revshare, mianowicie MX, FAP i TM. Poki co w dwoch pierwszych sytuacja jest mi znana poniewaz sledze uwaznie poczynania niektorych osob z forum w tych serwisach. Wiem ze w sierpniu pp mial odmrozic srodki w TM.
Czy moglby się wypowiedziec ktos rzetelny nt TM, jak obecnie sytuacja wyglada? Czy serwis nie traci sukcesywnie na popularnosci i wiarygodnosci? Warto powaznie o nim myslec?


RE: Obecna sytuacja w TM - mikuss - 30-07-2016 21:00

W tm nawet już nie wpłacisz ani centa - zablokowana została możliwość wpłat( niestety sekta nie wspomoże swego guru żadną już wpłatą, pozostało naiwne na.ierdalanie w reklamy beka
wypłaty też już nie idą
Niedługo syndyk zajmie się zarządzaniem pieniędzy w SCAMTM scamer scovile


RE: Obecna sytuacja w TM - nik5pl - 30-07-2016 21:05

Blokady kont, weryfikacje co 3dni. To norma w TM. POLECAM wchodzić do FAP,a Wink


RE: Obecna sytuacja w TM - vojtec - 30-07-2016 21:06

Mówiąc krótko - TM istnieje już tylko teoretycznie.


RE: Obecna sytuacja w TM - twardy - 30-07-2016 21:07

https://www.sec.gov/litigation/litreleases/2016/lr23604.htm

Wszystko czym jest TM i wszystko co ma Charles zostalo zamrozone. Charles jest w Dubaju i maja go przesluchiwac 25 wrzesnia. Z tego co mozna wyczytac Charles juz jakis czas temu dal dostep do strony SECowi. 99,6% kasy w programie pochodzi z adpackow... zewnetrznych zrodel kasy brak.