Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siemka pytanie o Reflinki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Siemka pytanie o Reflinki (/Temat-Siemka-pytanie-o-Reflinki-136393)

Strony: 1 2


Siemka pytanie o Reflinki - MamT - 30-07-2016 19:53

Witam was uzytkownicy Zarabiam.com Szukam sieci ktora oferuje reflinki za pieniadze reflinki beda promowane na YouTube i teraz moje pytanie w ktorej sieci najlepiej sie zarejestrowac chodzi o dobry kontakt oraz by byli wyplacalni.
Z góry dziekuje za odpowiedzi.


RE: Siemka pytanie o Reflinki - hubertcik221 - 30-07-2016 19:58

Ale o jakiego typu reflinki ci chodzi??
Pozdrawiam


RE: Siemka pytanie o Reflinki - mietek1596 - 30-07-2016 19:58

gameflow.pl polecam Smile


RE: Siemka pytanie o Reflinki - MamT - 30-07-2016 20:01

Chodzi o reflinki do gier wlasnie tak myslalem na gameflow tylko pytanie czy sa wyplacalni i jakbys mogl napisac jak wyglada wyplata


RE: Siemka pytanie o Reflinki - hubertcik221 - 30-07-2016 20:06

(30-07-2016 20:01)MamT napisał(a):  Chodzi o reflinki do gier wlasnie tak myslalem na gameflow tylko pytanie czy sa wyplacalni i jakbys mogl napisac jak wyglada wyplata
Rozumiem że chodzi ci o to że ty dostajesz kase jak ktoś się zarejestruje w grze?
Minmalną wypłatę w gameflow jaką możesz zlecić to jest 100zł.
Mają 30 dni na zrealizowanie wypłaty.Ja już z tej strony nie korzystam ale kiedyś na tej stronie zarabiałem.
Wypłaty zazwyczaj 2 do 3 tygodni i były na moim koncie.
Pozdrawiam.


RE: Siemka pytanie o Reflinki - MamT - 30-07-2016 20:09

hubercik rozumiem i dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie jakie dane bd wymagane podstawowo pesel i skan dowodu czy np bedzie opcja paypal bez podawania szczegolowych danych


RE: Siemka pytanie o Reflinki - hubertcik221 - 30-07-2016 20:13

Ja wypłacałem na konto bankowe i wystarczyło że podałem adres korespondencyjny oraz swoje dane czyli imie, nazwisko oraz data urodzić i swój numer konta bankowego
Jeśli będziesz wypłacał na paypal też będziesz musiał podać swoje dane.
Ale spokojnie na twój adres żadne listy czy coś takiego na pewno nie będzie przychodzić.
Skan dowodu nie jest potrzebny Smile


RE: Siemka pytanie o Reflinki - MamT - 30-07-2016 20:19

Oki teraz juz wszystko wiem jeszcze raz dzieki tylko mam problem z rejestracja bo niby rejestracja aktualnie zamknieta


RE: Siemka pytanie o Reflinki - mysc - 31-07-2016 12:17

Portmmo, Linktogame, funhub Smile


RE: Siemka pytanie o Reflinki - MamT - 11-08-2016 07:06

Linktogame z tego co slyszalem nie wyplacaja kasy
FunHub to samo
Nie wiem co do PortMMo