Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biznes, fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Biznes, fake? (/Temat-Biznes-fake-136363)

Strony: 1 2


Biznes, fake? - mateusz2045 - 30-07-2016 00:39

Mój brat od jakiegoś czasu jeździ na jakieś gówno spotkania, za które buli się hajs i gadają tam o jakimś biznesie, ma też pełno płyt których słucha, ja mnie to denerwuje. Nie mówią konkrernie, tylko biznes bla bla. Stworzyłem biznes, pracuje w tym biznesie. Chodzi o tworzenie jakichś grup i wchodzenie na wyższe %%%, maks to chyba 21% i można zrobić kilka drużyn ludzi z których hajs leci potem przez kilka pokoleń bo cały czas nasze grupy się powiększają xD. O jakichś proszkach do prania tam gadają czy coś xD . I motywują na płytach jak to nie lecą na Hawaje i mają wszystko za darmo XDD Wie ktoś jak to nie nazywa? I czy... W ogóle coś takiego istnieje?


RE: Biznes, fake? - DzejkobPL - 30-07-2016 00:51

Czyżby fanatyk mxrevshare? Jerk2

Czy wziął on już pożyczkę / kredyt na inwestycję w paczki? W biznes, który ma gwarancję wypłat do 2020 roku?


RE: Biznes, fake? - Lanserek - 30-07-2016 01:12

wyślij go na chemioterapie zanim będzie za późno, pozdrawiam


RE: Biznes, fake? - Damkofr - 30-07-2016 01:19

Chemioterapie? ja bym go wysłał do psychiatry.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Biznes, fake? - mateusz2045 - 30-07-2016 01:19

XDDD Nie to nie hyip bo to się ludzi zbiera i robi im jakieś prezentacje w realu. To się nazywa biznes na i albo m. Jak załączy płytę to się dowiem bo gadali tam xD


RE: Biznes, fake? - adik7276 - 30-07-2016 01:30

Wchodzenie na wyższe %%% czyli nic innego jak MLM.

Coś piszesz o proszkach więc lou pre i FM odpada. A może nowo powstałe sourve internationale?

Można na tym zarobić i się dorobić ale żeby tego dokonać to trzeba ciężko pracować i budować strukture... Jeżeli będzie wydawał kase na szkolenia, a w między czasie nic nie będzie zarabiał to wracając do tematu proszku.... Zrobią mu pranie mózgu i nic z tego nie wyjdzie Big Grin

Dowiedz się coś więcej na temat tego biznesu to powiem Ci jaka to firma Big Grin


RE: Biznes, fake? - siuvax - 30-07-2016 10:47

Amway?


RE: Biznes, fake? - mikuss - 30-07-2016 10:51

(30-07-2016 10:47)siuvax napisał(a):  Amway?

Jeśli i lub m to dla Cb A to wróć do szkoły by alfabetu nauczyli


RE: Biznes, fake? - Obywatel - 30-07-2016 11:15

Faktycznie Amway kiedyś proszkami się zajmował. Dla mnie, to bardziej sekta, iż biznes. Byłem na kilku spotkaniach za młodu, w kółko pieprzenie o kasie, jaki to luzik. Igranie na niskich instynktach.


RE: Biznes, fake? - mateusz2045 - 30-07-2016 16:55

Ta chyba amway bo gadali biznesu imłej, ma pełno płyt z jakiegoś Network Twentyone gdzie gadają że spotkań ludzie jak to kiedyś byli studentem a teraz siedzą na złotym wybrzeżu xD. On w to tak wierzy xD To cioteczny brat xD