Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FaucetCowns dziennik BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: FaucetCowns dziennik BTC (/Temat-FaucetCowns-dziennik-BTC-136361)

Strony: 1 2 3


RE: FaucetCowns dziennik BTC - rooney997 - 02-08-2016 21:53

(02-08-2016 17:45)hangarnabronie napisał(a):  
Cytat:Nie rozumiem komentarza :/ To jest prawie jak zabawa a jeżeli za zabawe dostaje się pieniądze jakiekolwiek to jest fajna zabawa SmileA jeżeli ten serwis był by przez jeszcze jakieś 2miesiące i za te 2 miesiące bym wyciągał z niego po 100k Satoshi dziennie to wtedy byś pisał ''Gratuluje zarobków''no więc tyle Smile
Pozdrawiam
Ah kolego, kolego. Powiedz mi ile to jest 100.000 Satoshi dziennie? ; )
Właśnie. Około 0.60$ dziennie. W ciągu tygodnia mniej niż 5$. Chłopcze, miałbym Ci gratulować wyniku, które każda osoba może osiągnąć wciągu dnia? Zastanów się nad sobą. "No więc tyle Smile"
Pozdrawiam

Okej jeżeli te 0,60$ poprzez zabawe dla ciebie to nic to spoko Smile Mnie by satysfakcjonowało a ty jakimi się możesz pochwalić wynikami Smile?
I w tym momencie to nie jest sarkazm tylko czysta ciekawość bo nie jestem na tym forum po to aby się kłócić Smile


RE: FaucetCowns dziennik BTC - hangarnabronie - 03-08-2016 00:24

Żeby nie robić spamu to napisz do mnie na priv to pogadamy ; )