Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] 16.09.10 Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] 16.09.10 Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption (/Temat-Zamkniety-Restock-16-09-10-Screeny-zamowien-z-SHOP-Ultimate-Wallpaper-Bonus-Redemption-13636)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty][Restock] 16.09.10 Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - BartuS - 16-09-2010 20:20

Wklejamy screeny po restocku.
Wzór:
Cytat:Nazwa nagrody:
Czym zamawiałeś:
Adres (PE, czy PL):
Screen:
Dodatkowe info:

Piszcie dopiero po restocku


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - BartuS - 17-09-2010 00:03

Lrc Pięknie Działał. Ja Nic Nie Mam... ;/


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - Tech - 17-09-2010 00:06

Nazwa nagrody: Paypal 25$
Czym zamawiałeś: HKP
Adres (PE, czy PL): nie ma znaczenia, PL
Screen: każdy wie jak wygląda, nie robiłem
Dodatkowe info: wywaliło z 75, wywaliło z 50 i siadło 25$, zawsze coś.


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - BartuS - 17-09-2010 00:10

Dodam, że najpierw na nano poleciałem, a potem na szufle. nic nie poszło. Mnie wywalało do głównej za 3razem z powodu LRC... ;/


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - insignis6 - 17-09-2010 00:11

[Obrazek: pink1.jpg]


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - Monster - 17-09-2010 00:11

Nazwa nagrody: PayPal $25
Czym zamawiałeś: LRC Powiadamiacz + Tasker
Adres (PE, czy PL): PE
Screen: [Obrazek: beztytuurcu.png]
Dodatkowe info: Tasker jest zdecydowanie zbyt wolny, mogłem zamawiać na LRC Pro, bo uwierzyłem że nie będzie działał Sad


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - wesolutki - 17-09-2010 00:12

Jesteś pewien, że z powodu LRC, a nie braku nagrody?


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - BartuS - 17-09-2010 00:13

@wesolutki, dostałem komunikat Javascript. "Redirect to main page. Don't cheat !"


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - DonHoracy - 17-09-2010 00:13

Kliknij na obrazek aby go powiększyć
[Obrazek: screenbe.png]

Miało to być 250, jest tylko 50 bo niestety przez własną głupotę zamiast nacisnąć okienko z przeglądarką to włączyłem skypa i lekko przymulił komputer Tongue


RE: Screeny zamówień z SHOP & Ultimate Wallpaper Bonus Redemption - Jumper002 - 17-09-2010 00:14

standardowo 25$ na adres PL