Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! (/Temat-Rejestracja-niekonczonosci-kont-na-jednym-emailu-136349)



Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! - danto - 29-07-2016 17:51

Siemaneczko, mam dla Was sposób dzięki któremu utworzycie nieskończoność kont na jednym adresie e-mail!

Sposób testowałem tylko na skrzynce Gmail, nie wiem jak jest na innych. Trafiają się serwisy który mają ten sposób zablokowany np. hostinger!


A więc jak zrobić ten nieskończony email?
To jest bardzo proste wystarczy do adresu do pisać +1/+2+3 itd...

Oto przykłady:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
ITD...



RE: Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! - asia71830 - 29-07-2016 18:17

Ale o co Ci chodzi?
O tworzenie aliasów?
Czy o dopisywaniu przed @ +numerek w rejestracji? Wtedy Gmail automatycznie z nazwa+numerek@ przekierowuje na nazwa@? Bo nie do końca rozumiem.


RE: Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! - twardy - 29-07-2016 18:24

(29-07-2016 18:17)asia71830 napisał(a):  automatycznie z nazwa+numerek@ przekierowuje na nazwa@? Bo nie do końca rozumiem.

Tak, to samo z sama kropka - [email protected], mail wyslany na taki adres dojdzie na [email protected]

Sposob ten dziala chyba tylko na gmailu.


RE: Rejestracja niekończoności kont na jednym emailu! - Bartezx1997 - 29-07-2016 18:27

Działa, ale nie wszędzie.
Lepszym pomysłem jest własna domena + alias Smile