Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Biznesik z Social Media - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Biznesik z Social Media (/Temat-SPRZEDAM-Biznesik-z-Social-Media-136324)



[SPRZEDAM] Biznesik z Social Media - lolek95 - 29-07-2016 08:40

1.Nazwa przedmiotu : FarmaLike.pl
2.Opis przedmiotu :
Strona która działa partnersko z zarabiam.com, nigdzie nie promowana, zarobki głównie od użytkowników zc.com. Ale nie sprzedaje samej strony. Sprzedam również kontakt skąd skupuje wszystkie dobra społecznościowe po niskich cenach (nie jest to seoclerk!).

Hosting w mintshost - nie sprzedaje, ponieważ znajduje się na nim jeszcze kilka innych moich stron (hosting 9PLN m-c).
Domena: oczywiście w cenie

Wszystko stoi na woocommerce. Bannery robione na zamówienie.

[Obrazek: farma.jpg]

Czemu sprzedaję? Skończyłem zajmować się social media z powodu braku czasu. Myślę że ktoś na tym jeszcze zarobi. Dodatkowo Twoje ceny będą konkurencyjne na Allegro!
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PM
5.Cena : 399 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy


RE: [SPRZEDAM] Biznesik z Social Media - xrowinsku - 29-07-2016 12:17

Wyślij mi na [email protected] zarobki i statystyki


RE: [SPRZEDAM] Biznesik z Social Media - lolek95 - 29-07-2016 19:43

@[xrowinsku] wolałbym takich wrażliwych danych nie udostępniać.

Oraz najczęściej gdy użytkownik kupował dużą paczkę powyżej 50PLN omijaliśmy PP ze strony aby obyło się bez prowizji (wtedy rabat dla klienta). Smile

Dodam że strona nie była łączona z Allegro! Co pewnie wielu powie że to niedobrze, że dużo przez to straciłem - ale nie akceptuje polityki Allegro i nigdy jej nie zaakceptuje. Także dla mnie Allegro nie istnieje Wink


[SPRZEDAM] Biznesik z Social Media - yazir - 25-09-2016 12:22

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.