Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co dokładnie w tym chodzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: O co dokładnie w tym chodzi? (/Temat-O-co-dokladnie-w-tym-chodzi-136320)



O co dokładnie w tym chodzi? - WuJeKuBa - 29-07-2016 00:01

Witam serdecznie! Zainstalowałem sobie wtyczkę do Opery o nazwie: "Open SEO Stats(Formerly: PageRank Status)" I nie do końca wiem o co w niej chodzi..

[Obrazek: iSRoTfe.jpg]

Mianowicie o co chodzi z Pages index, bo na pewno nie o to na jakich pozycjach fraz jest strona, ale mimo wszystko tak to mi przypomina. Więc o co tak dokładnie z tym chodzi?

Oraz backlink, to mi przypomina ilość linków skierowanych na moją stronę z innych, czemu mam ich 0, jeśli linkowałem stronę?


RE: O co dokładnie w tym chodzi? - zjadamkredki - 29-07-2016 00:16

Pages index oznacza ilość podstron zaindeksowanych w wyszukiwarkach. W Twoim wypadku google zaindeksowało 107 stron.


RE: O co dokładnie w tym chodzi? - WuJeKuBa - 29-07-2016 08:05

A backlink?


RE: O co dokładnie w tym chodzi? - Karewer - 29-07-2016 10:03

Często trzeba poczekać nawet do 24 godzin, żeby ten BL się pojawił Smile


RE: O co dokładnie w tym chodzi? - WuJeKuBa - 29-07-2016 14:40

OK, dzięki za info Wink