Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie wraz z propozycją. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie wraz z propozycją. (/Temat-Pytanie-wraz-z-propozycja-136318)



Pytanie wraz z propozycją. - Magisterek - 28-07-2016 22:46

Witam,

Jedynym przeciąganiem będzie to, że nie znalazłem podobnego wątku i mam nadzieję że nie dostanę ostrzeżenia i nie pójdę za to do więzienia.
Bez zbędnego gadania - przechodzę do tego co chciałem zaproponować.

Moja propozycja jest odnośnie naszej forumowej waluty, czyli FORUM GOLD a dokładnie jej ilość.
Forum musi się utrzymywać, do kieszeni Admina również powinny wpadać przysłowiowe dwa grosze za dobrą robotę i poświęcony czas jak i na pewno serce.
Abym nie był jednym z tych którzy tylko gadają mimo że jestem nowym użytkownikiem (bo to bez znaczenia), postanowiłem kupić śladową ilość tej waluty i dokonywać zakupu i w przyszłości.
Dobra! O co mi chodzi?
Forum gold dostępny jest w pakietach 120-7,200 FG w cenie 10-315 zł PayPal oraz 10-220 FG za 2-25 zł SMS, moją propozycją jest aby wprowadzić (o ile to opłacalne) również np.
10 FG - 1 zł
20 FG - 2 zł

A po prostu w pakietach powyżej 10 zł zawarty byłby "bonus" w wysokości aktualnej kwoty, czyli 10 zł - 100 FG + 20 FG BONUS za kupno powyżej xxx zł.
Czemu? Według mnie więcej użytkowników, lub Ci sami ale w większym stopniu nabywali by go, każdemu zostają chociażby resztki na paypalu, chcemy mieć równą kwotę, mniejsza z jakiego powodu.

Dziękuję za uwagę a teraz moje pytanie odnośnie rangi.

Zauważyłem u użytkownika rangę pt. uwaga na transakcje z tym użytkownikiem, strasznie rozciąga ona stronę co bynajmniej mnie razi w oczy, i chciałem zapytać czy jest ona nadana przez użytkownika (nie wiem, "dla jaj") czy przez administrację? Jeśli sam ją sobie nadał, wprowadzić limit, by nie rozciągać strony, jeśli przez administrację to zmienić jej "nazwę" na coś prostego np. podejrzany lub coś takiego.

Pozdrawiam. Heart


RE: Pytanie wraz z propozycją. - nykkusek - 29-07-2016 11:36

Co do drugiego, to właśnie chyba jest to celowy zabieg, żeby ktoś zwrócił uwagę na te rangę

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


RE: Pytanie wraz z propozycją. - Admin - 29-07-2016 16:10

@up racja

@temat
w kwestii pierwszego to zapewniam że o forumowy portfel się nie musisz martwić, mimo wszystko doceniamy że dbasz o Naszą kieszeń i finanse na aktualne potrzeby forum, zapewniamy że środki na prowadzenie i rozwój forum mamy z innych źródeł i nie musimy jak niektóre podobne tematycznie fora żerować na użytkownikach. Wink

PS. 10fg również jest dostępne przy zamówieniach sms.


Pytanie wraz z propozycją. - Admin - 29-07-2016 16:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.