Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro (PayU) - wypłata? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro (PayU) - wypłata? (/Temat-Allegro-PayU-wyplata-136311)

Strony: 1 2 3


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - mikuss - 30-07-2016 09:31

Jeśli jest tu jakaś paranoja to tylko Twoja.
Zaakceptowałeś regulamin alledrogo więc o co masz pretensje ?
Skoro konto jest Twoje to po co podajesz nie swoje imie ? Kombinujesz to problemy masz na swoje życzenie, nikt ci tego nie zrobił tylko Ty sam sobie to zrobiłeś


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 11:18

(30-07-2016 09:31)mikuss napisał(a):  Jeśli jest tu jakaś paranoja to tylko Twoja.
Zaakceptowałeś regulamin alledrogo więc o co masz pretensje ?
Skoro konto jest Twoje to po co podajesz nie swoje imie ? Kombinujesz to problemy masz na swoje życzenie, nikt ci tego nie zrobił tylko Ty sam sobie to zrobiłeś

Myślę, że twoje komentarze w tym temacie są zbędnie nie uważasz? Mistrzu jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to raczej nie powinieneś się wypowiadać, ot tyle. No cóż, zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej, ja jestem dobrej myśli, a co do imienia, no cóż konto było robione "na szybko" więc wpisałem Patryk, a teraz właśnie tego żałuje, ale zobaczymy.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 30-07-2016 11:51

Patrzyłeś czy nie ma opcji przelewu pocztowego? Nic innego mi nie przychodzi do głowy.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 12:20

@UP patrzyłem, ale jest małym druczkiem napisane, że wymagają dokumentu tożsamości do przelewu pocztwego. BTW jeżeli napisałem do nich wniosek o zmianę imienia, a dane inne wszystkie się zgadzają nr tele, nr kodu pocztowego, nazwisko, nr domu, miejscowość, data urodzenia - to z przyczyny tej, iz uzywalem tego konta 2 lata mogą i chce zmienić imie z X na X to mogą mi zawiesić konto?


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 30-07-2016 12:24

Napisz do nich że dla jaj kiedyś wpisałeś imię brata a resztę danych swoich bo się bałeś że coś przyjdzie do Ciebie pocztą i rodzice się dowiedzą itp itd
Daj im skany Twojego dowodu i brata i może coś zrobią.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 12:28

(30-07-2016 12:24)Ascoran napisał(a):  Napisz do nich że dla jaj kiedyś wpisałeś imię brata a resztę danych swoich bo się bałeś że coś przyjdzie do Ciebie pocztą i rodzice się dowiedzą itp itd
Daj im skany Twojego dowodu i brata i może coś zrobią.

Wysłałem im wniosek i dorzuciłem mój dowód osobisty, tylko mam nadzieję, że nie zablokują, a btw brat jest młodszy i nie pełnoletni i dowodu nie ma, myślę ze raczej nie powinni zablokować konta, co nie?


Odp: Allegro (PayU) - wypłata? - bartex89 - 30-07-2016 12:29

Zmienilem w 2008 imie brata na swoje. Dane byly te same.i poblokowali mi wszystkie konta. Blokade dostalrm cos do 3 miesie cy. Musialem pisac ticketa, zebym mogl zalozyc nowe konto.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 12:50

(30-07-2016 12:29)bartex89 napisał(a):  Zmienilem w 2008 imie brata na swoje. Dane byly te same.i poblokowali mi wszystkie konta. Blokade dostalrm cos do 3 miesie cy. Musialem pisac ticketa, zebym mogl zalozyc nowe konto.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Ale wiesz ja wysłałem do nich ticketa, ze zmianą i wszystko wyjaśniłem i to było 8 lat temu, więc teraz tak może być, że mi zablokują konto, że środkami na PayU i sobie przywłaszczą?


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 30-07-2016 13:00

(30-07-2016 12:50)Zbieracz napisał(a):  
(30-07-2016 12:29)bartex89 napisał(a):  Zmienilem w 2008 imie brata na swoje. Dane byly te same.i poblokowali mi wszystkie konta. Blokade dostalrm cos do 3 miesie cy. Musialem pisac ticketa, zebym mogl zalozyc nowe konto.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Ale wiesz ja wysłałem do nich ticketa, ze zmianą i wszystko wyjaśniłem i to było 8 lat temu, więc teraz tak może być, że mi zablokują konto, że środkami na PayU i sobie przywłaszczą?

Mało prawdopodobne - zwyczajnie zleć przelew pocztowy, nie zaszkodzi.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 13:21

(30-07-2016 13:00)Ascoran napisał(a):  
(30-07-2016 12:50)Zbieracz napisał(a):  
(30-07-2016 12:29)bartex89 napisał(a):  Zmienilem w 2008 imie brata na swoje. Dane byly te same.i poblokowali mi wszystkie konta. Blokade dostalrm cos do 3 miesie cy. Musialem pisac ticketa, zebym mogl zalozyc nowe konto.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Ale wiesz ja wysłałem do nich ticketa, ze zmianą i wszystko wyjaśniłem i to było 8 lat temu, więc teraz tak może być, że mi zablokują konto, że środkami na PayU i sobie przywłaszczą?

Mało prawdopodobne - zwyczajnie zleć przelew pocztowy, nie zaszkodzi.

Użyłem pocztowego i wiesz co? weryfikacja - trzeba dowód tożsamości, więc to też odpada, jedyna możliwość to ten wniosek, który do nich wysłałem, mam nadzieję, że zaakceptują i nie zablokują konta, którego używam już 2 lata ze środkami i sobie je przywłaszczą, raczej tak nie powinno być.