Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro (PayU) - wypłata? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro (PayU) - wypłata? (/Temat-Allegro-PayU-wyplata-136311)

Strony: 1 2 3


Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 28-07-2016 21:34

Siemanko około 3-4 lata założyłem na mojego brata konto na allegro, oczywiście używałem tego konta do kupowania oraz w ostatnim czasie sprzedania pewnej rzeczy, oczywiście sprzedałem to poprzez PayU- i teraz jest problem, ponieważ musi być konto bankowe połączone z takimi samymi danymi jak na koncie, oczywiście nazwisko, nr domu, miejscowość, kod pocztowy i tak dalej(WSZYSTKO SIE ZGADZA), oprócz IMIENIA - i teraz kieruje pytanie do Was da się jakoś wypłacić ten hajs z konta? czy będzie problem, bo jest inne IMIE, ale nazwisko i wszystkie inne dane są takie same, jeżeli nie przjedzie, jak mam zmienić IMIĘ do konta allegro? No chyba, że mój brat oczywiście jest młodszy będzie musiał założyć konto do wypłacenia, ale nie wierzę, że nie ma innego wyjścia. Pozdrawiam! i czekam na jakąś poradę! z tego co wiem na paypalu jeżeli jest takie samo nazwisko(i taki sam nr domu, miejscowosc i tak dalej), a inne imie przelewy dochodzą, a tutaj? Bo ostatnio wypłacałem z paypala wszystkie takie same dane, nazwisko również tylko imie inne, ale przelew normalnie z paypala mi na konto przyszedł.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 28-07-2016 22:10

W ustawieniach masz opcje wpisania danych małżonka czy jakoś tak - warto spróbować Tongue


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Podgor - 28-07-2016 22:20

Przy przelewach na konto bankowe liczy się tylko numer konta. Nazwisko i wszystkie inne dane mogą być zmyślone a pieniądze i tak dojdą.


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 28-07-2016 22:25

(28-07-2016 22:20)Podgor napisał(a):  Przy przelewach na konto bankowe liczy się tylko numer konta. Nazwisko i wszystkie inne dane mogą być zmyślone a pieniądze i tak dojdą.

Aby wypłacić z allego trzeba potwierdzić pierwsze konto wysyłając 1zl...
Jak dane NIE będą identyczne nic nie dostaniesz...


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 28-07-2016 22:29

(28-07-2016 22:25)Ascoran napisał(a):  
(28-07-2016 22:20)Podgor napisał(a):  Przy przelewach na konto bankowe liczy się tylko numer konta. Nazwisko i wszystkie inne dane mogą być zmyślone a pieniądze i tak dojdą.

Aby wypłacić z allego trzeba potwierdzić pierwsze konto wysyłając 1zl...
Jak dane NIE będą identyczne nic nie dostaniesz...


Dokładnie tak próbowałem dzisiaj (Dane są takie same, lecz moje imie jest inne niż mojego brata, na paypalu normalnie przelewu przechodzą, a tutaj.. Patowa sytuacja, naprawdę nie mam pojęcia co zrobić, wysłałem 2 raz 1,01zł i zobaczymy.

Ale wiecie co? Wcześniej również tak było, ale podpiąłem konto bankowe mojej mamusi, ale że ona tamte konto usunęła, a ma nowe to musiałem podpiąć swoje, wcześniej z jej nie było problemów tylko z moim, nie mam pojęcia.. Nie pomyślała i zamknęła konto i teraz nie mam pojęcia. Zakładać konto bankowe też mi się zbytnio nie uśmiecha na brata, a 18 lat nie ma..


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Ascoran - 28-07-2016 22:33

Nie trzeba mieć 18lat żeby mieć konto w banku...
Chyba od 16 czy też nawet 13 można już je mieć za zgodą rodziców


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 28-07-2016 23:22

@UP

Tak, ale to mój młodszy brat, więc musiałby on pójść z rodziciem, no chyba z bratem nie pójdzie założyć konto, a też nie wygląda to za dobrze.. Wysłałem jeszcze 1 weryfikacyjny przelew, może tym razem. Ale serio nie idzie nić zrobić, nawet w ustawieniach?


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 08:53

Złożyłem wniosek na allegro (błędne dane) oczywiscie nic tam się nie wpisywało, ale poszło i dostałem to:

Cytat:Złożony przez Ciebie wniosek o zmianę danych w ustawieniach konta Allegro został odrzucony.

Przyczyna odrzucenia wniosku:
niedozwolona zmiana danych.
Informujemy, że artykuł 2.13 Regulaminu Allegro zezwala na zmianę Użytkownika konta tylko w szczególnych przypadkach. Nie możesz przekazać swojego konta innej osobie z wyjątkiem małżonka.

Jeśli chcesz ponownie złożyć wniosek o zmianę danych, przejdź do zakładki Moje Allegro › Moje konto › Ustawienia: Dane konta Allegro

Podany przez Ciebie powód zmiany danych:
Błędnie podane dane



RE: Allegro (PayU) - wypłata? - mikuss - 30-07-2016 09:09

Jak się kombinuje to się ma problemy
Nie rozumiem po kiego h.ja allegro masz na młodszego brata ?
Mieć na siebie i nie ma problemu, a kombinujesz i wychodzi problem to latasz po forach szukając pomocy w rozwiązaniu problemu który sam sobie stworzyłeś.
Sam się zaplątałeś to sam się wyplątuj


RE: Allegro (PayU) - wypłata? - Zbieracz - 30-07-2016 09:21

(30-07-2016 09:09)mikuss napisał(a):  Jak się kombinuje to się ma problemy
Nie rozumiem po kiego h.ja allegro masz na młodszego brata ?
Mieć na siebie i nie ma problemu, a kombinujesz i wychodzi problem to latasz po forach szukając pomocy w rozwiązaniu problemu który sam sobie stworzyłeś.
Sam się zaplątałeś to sam się wyplątuj

Wiesz co te konto jest moje, tylko że IMIE jest młodszego brata Smile data urodzenia, wszystkie dane, naziwsko, kody pocztowe, emaile wszystko moje oprócz IMIENIA.. Dla mnie to paranoja jakaś, żeby takie coś było.. Z powodu GŁUPIEGO imienia nie chcą wypłacić hajsu.