Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Webmoney - parę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Webmoney - parę pytań (/Temat-Webmoney-pare-pytan-136301)



Webmoney - parę pytań - blakablakablaka - 28-07-2016 17:05

Dzień dobry.

Po paru latach przypomniałem sobie, że mam konto na Webmoney i że są tam jakieś pieniążki, które przelewał mi Rapidgator. Oczywiście wygooglowałem temat wypłaty z tego serwisu, tylko mam parę wątpliwości i pytań z nimi związanych.

1) Chciałem 'potwierdzić' swoje konto i po podaniu danych proszą mnie o podanie numeru, daty ważności i - później - skanu paszportu (passport). Co w sytuacji, gdy ważnego paszportu nie mam? Mogę tam wpisać po prostu numer dowodu osobistego, a potem wysłać jego skan?

2) Jak już przejdę przez ten etap, to bez problemu będę mógł wypłacić pieniądze na polskie konto bankowe (mBank)?

3) Jaki jest przelicznik tej ich waluty. Dajmy na to, że mam tam 500 WMZ. Ile to dolarów?

Będę wdzięczny, pozdrawiam Smile


RE: Webmoney - parę pytań - Tadeusz_gda - 08-10-2016 07:58

(28-07-2016 17:05)blakablakablaka napisał(a):  Dzień dobry.
Witam.

(28-07-2016 17:05)blakablakablaka napisał(a):  1) Chciałem 'potwierdzić' swoje konto i po podaniu danych proszą mnie o podanie numeru, daty ważności i - później - skanu paszportu (passport). Co w sytuacji, gdy ważnego paszportu nie mam? Mogę tam wpisać po prostu numer dowodu osobistego, a potem wysłać jego skan?
Nie, nie trzeba paszport. Lepiej dowód wysłać. Ale najpierw musisz prawidłowo zaznacyć wszystkie dane z tego dowodu. O tym proszę zobaczyć tutaj.

(28-07-2016 17:05)blakablakablaka napisał(a):  2) Jak już przejdę przez ten etap, to bez problemu będę mógł wypłacić pieniądze na polskie konto bankowe (mBank)?
Wiem o tym, że tylko to możliwe na konto w Aliorze tutaj.
[Obrazek: EDcMkXkegQ8.jpg]

(28-07-2016 17:05)blakablakablaka napisał(a):  3) Jaki jest przelicznik tej ich waluty. Dajmy na to, że mam tam 500 WMZ. Ile to dolarów?
To 500 USD. WMZ – to konto w dolarach stanów.
Jeszcze spróbuj otrzymać środki z WebMoney na kartę Visa lub MC. Więcej tutaj.
Jeśli potrzebujesz wymienić walutę WebMoney z WMZ na WME, lub WMR na WMZ możesz to zrobić bez rejestracji w tym kantorze (instrukcja).

(28-07-2016 17:05)blakablakablaka napisał(a):  Będę wdzięczny, pozdrawiam Smile,
Proszę bardzo Smile


RE: Webmoney - parę pytań - rpietrzak - 21-10-2016 13:53

Polecie Payu ?


RE: Webmoney - parę pytań - NightWing - 02-11-2016 22:49

Jak można wypłacić wbz?


RE: Webmoney - parę pytań - Tadeusz_gda - 04-11-2016 22:35

Co to jest "wbz"?


RE: Webmoney - parę pytań - katia112 - 08-11-2016 10:01

Huh