Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - Mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs - Mxrevshare (/Temat-Konkurs-Mxrevshare-136295)



Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 28-07-2016 15:40

KONKURS - MXREVSHARE

[Obrazek: mxr728x90pl.gif]

Zapraszam do udziału w konkursie związanym z programem MXRevshare. Jakiś czas temu organizowałem już podobny konkurs, niestety nie spotkał się on z dużym zainteresowaniem tutaj na forum. Jednak w obliczu rosnącej popularności programu pomyślałem, że być może teraz będzie inaczej, dlatego też postanowiłem jeszcze raz wyjść z taką propozycją.

W konkursie do zgarnięcia są następujące nagrody za poszczególne miejsca:

I miejsce - 25$
II miejsce - 15$
III miejsce - 10$


Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Rejestracja z mojego linku w programie MXRevshare
2. Zakup co najmniej 5 mini adpacków (łączna wartość 25$)
3. Przyznanie jednego punktu reputacji
4. Po spełnieniu powyższych kryteriów, zadeklaruj swój udział w konkursie wpisując numer począwszy od 1, a następnie wyślij PW z nickiem oraz mailem zarejestrowanego konta w programie MXRevshare.

Czas trwania: 28.07.2016 - 01.09.2016

Zarówno zwycięzca jak też i kolejne miejsca w konkursie zostaną wyłonione w drodze losowania za pomocą strony losującej (http://www.losowe.pl).
Ogłoszenie wyników konkursu oraz przyznanie nagród za poszczególne miejsca nastąpi 02.09.2016. W przypadku, gdy liczba osób biorących udział w konkursie będzie mniejsza od 3 losowanie nie odbędzie się, tylko biorący udział otrzymają ode mnie ustaloną nagrodę w wysokości 15$.


Osoby przystępujące do konkursu oczywiście mogą również skorzystać z przygotowanej oferty refbacku, jednakże dopiero po jego zakończeniu i na tej zasadzie że rozpoczynają od drugiego miesiąca (oddaję 80% prowizji). Więcej szczegółów tutaj: Klik
********************************************************************************​**********************************


RE: Konkurs - Mxrevshare - mahuzz - 28-07-2016 15:50

Czego ludzie nie wymyśla dla tych piramidek.. Emiksrewszer beka


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 28-07-2016 16:01

(28-07-2016 15:50)mahuzz napisał(a):  Czego ludzie nie wymyśla dla tych piramidek.. Emiksrewszer beka

Każdy świadomie powinien podejmować decyzję o uczestnictwie w takim programie. Konkurs zorganizowałem wg mnie na uczciwych zasadach, jeżeli ktoś będzie miał ochotę to weźmie udział, jeżeli nie to nie, więc o co Ci chodzi? Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - xxamaranthxx - 29-07-2016 21:03

Cytat:Jakiś czas temu organizowałem już podobny konkurs, niestety nie spotkał się on z dużym zainteresowaniem

żeby wziąć udział w konkursie m.in wpłacasz 25$ a możesz wygrać uwaga.. 25$! myślę że to główny powód dlaczego nie spotkało się to ze zbyt dużym zainteresowaniem.. niemniej jednak z samym konkursem świetny pomysł, pozmieniałbym tylko stawki impreza


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 29-07-2016 21:22

(29-07-2016 21:03)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Jakiś czas temu organizowałem już podobny konkurs, niestety nie spotkał się on z dużym zainteresowaniem

żeby wziąć udział w konkursie m.in wpłacasz 25$ a możesz wygrać uwaga.. 25$! myślę że to główny powód dlaczego nie spotkało się to ze zbyt dużym zainteresowaniem.. niemniej jednak z samym konkursem świetny pomysł, pozmieniałbym tylko stawki impreza

Konkurs ten jest opcją dla osób, które chciałyby zacząć działać w MXRevshare, ale nie dysponują większym wkładem, stąd też aby wziąć w nim udział wymagany jest zakup wyłącznie 5 mini adpacków. Stawki starałem się dobrać odpowiednio do tzw. wpisowego i wcześniej przekalkulowałem to wszystko i wyszło że tak będzie okej. Myślę że dla osoby, która chciałaby zacząć coś działać w programie zawsze fajniej wystartować z podwójnym wkładem, czyli w przypadku wygranej będzie to 50$. Ponadto zamieściłem informację o tym, że po zakończeniu konkursu gwarantuję refback z prowizji, więc oprócz samej nagrody będzie można w dalszym ciągu liczyć na dodatkowe bonusy.


RE: Konkurs - Mxrevshare - Veres - 29-07-2016 21:30

Nie wiem o co Wam chodzi, zainwestować i jeszcze od razu wyjść na 0 w przypadku inwestycji 25$, dla mnie bomba. Zresztą współpraca z Kaczorem jest profesjonalna i wywiązuje się ze wszystkich umów, sam jestem z jego polecenia.


RE: Konkurs - Mxrevshare - Begrezen - 31-07-2016 23:17

skoro ta "inwestycja" jest taka atrakcyjna, to dlaczego nikt się nie zgłasza? Lol Sex


RE: Konkurs - Mxrevshare - iPlusOfficial - 01-08-2016 02:24

Bo większość forumowiczów zna mxr, ma tam konta, a od tego, że gdzie nie spojrzysz tam mxr to się już rzygać chce.


Konkurs - Mxrevshare - yazir - 24-08-2016 18:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.