Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie (/Temat-Powrot-do-sieci-1000-zl-dziennie-136276)

Strony: 1 2


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - Fox90 - 28-07-2016 13:19

Skoro dążysz do dniówki 1000zł to znaczy, zresztą wspominasz o tym, że masz doświadczenie w zarabianiu w necie i Twój cel mimo, że chyba nawet dla Ciebie wyśrubowany to jednak w Twoim zasięgu, więc ja się pytam po jako cholere normalnie pracujesz? Smile Strzelam, że nie jest to praca na kasie Smile


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - IreNart - 28-07-2016 13:30

@[Fox90] mam niewielkie doświadczenie lecz nigdy nie zarabiałem 1000 złotych dziennie czy chociażby połowy tego. Ale wierzę że uda się to osiągnąć. Praca nie jest na kasie to fakt, ale również siedząca Lol Pracuje normalnie po to by opłacać czynsz, mieszkanie i życie. Pieniądze z internetu zawsze traktowałem jako dodatek, a teraz pomyślałem że fajnie byłoby zamienić to na coś stabilniejszego i wtedy zrezygnować z pracy, a rozwijać się w kierunku swoich zainteresowań.


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - MaLiN - 28-07-2016 14:29

(28-07-2016 11:34)mahuzz napisał(a):  Powodzenia.. chciałbym uprzedzić wszystkich, że kolega założył dziennik nie mając ani jednego posta. Jeśli zacznie nagle zarabiać kosmiczne sumy to ja bym nie ufał bo byli już tu tacy, którzy zarobili nagle kilka tysięcy i sprzedali magiczny poradnik za stówkę bo nie mieli czasu używać niszy imprezaimprezaimpreza Tylko przestrzegam, nie oceniam, życzę jeszcze raz powodzenia! Big Grin

Ekipa będzie miała Go na uwadze 2


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - Klin - 28-07-2016 14:59

Kojarzę tego usera (kiedyś pisaliśmy poprzez email). Wiem że stać go na dużo


Będę obserwować Wink powodzenia


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - Zarobiony_Koles - 28-07-2016 16:56

Nowe wcielenie, powodzenia. Tysięcy życzę Smile Na czym będziesz zarabiał?


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - hangarnabronie - 29-07-2016 09:54

@Zarobiony_Koles
No przecież już odpowiedział na to pytanie.
Cytat:na internecie Big Grin a na wszystkim co mi wpadnie w ręce. Skracacze, suby, ppa, pp, wszystko na czym będzie można dobrze zarobić.
Powodzenia.


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - IreNart - 01-08-2016 06:54

Ostatnie 10 dni na subach wyglądało następująco:
[Obrazek: 7335e62a3f464f21a36f6e22efc13116.png]

Nawet fajnie to szło, ale każda nisza z czasem się wypala, zwłaszcza tak gówniana jak moja Lol
Ale co dzięki temu uzyskałem? Małe zaplecze finansowe, które w dużej części zamierzam przeznaczyć na inwestycję w domeny, serwery, narzędzia seo, konta itp. więcej info już niebawem.


Zarobki na tle ostatnich 10 dni:
71.23 zł / dziennie

Jak na pierwszy tydzień z zarabianiem właściwie bez żadnego zaplecza (tylko kupione konta facebook), myślę że nie jest źle.


Do następnego! Smile


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - Olszi - 01-08-2016 09:00

Ładnie Smile


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - mahuzz - 01-08-2016 09:14

Byle się nie poddać, ciśniesz z tym dalej, ładny wynik Wink


RE: Powrót do sieci - 1000 zł dziennie - IreNart - 08-08-2016 14:36

Minęło trochę czasu, więc czas na screen ze statystykami i małe podsumowanie:
[Obrazek: 40d7d70c94514b799744f701cd5bb9ca.png]

* tam gdzie jest czerwona kropka, statystyki się zbugowały. Z tego co pamiętam było 10-13 leadów.


Do zarabiania w sieci powróciłem 18 dni temu i przez ten czas udało mi się zarobić już 1459 złotych. Czyli średnio 81 złotych dziennie.
Każdego dnia pracowałem nad tym by leady wpadały, prócz tego weekendu. Sobotę odrobinę, natomiast niedziela kac Undecided
W związku z przepitym weekendem, dzisiaj mam bardzo dużo pracy przez co nie liczę na wiele. Powoli, małymi kroczkami kieruje się w pasywny zarobek, ale co z tego będzie dam znać przy kolejnych wpisach.

Dostałem pytanie na PW:
Cytat:[...], czy pieniądze są ze spamu? Własna strona, czy jak to wygląda u ciebie?

I to i to. Zaczynałem spamem (chyba jak każdy) z własną stroną, teraz ten spam powoli przestaje być potrzebny, chociaż nie ukrywam że blokowanie linków przez facebooka, często zamazuje mi marzenia na temat własnej www Smile


Zarobki na tle ostatnich 18 dni:
81 zł / dziennie

Do następnego!