Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-136275)

Strony: 1 2


Odnowienia - fejQ - 28-07-2016 07:46

Witam. Pytanie do osób, które zarabiają na serwisach SubSMS z odnowieniami (np eforsa).

Jeśli ktos zapisze się do subskrybcji to tak "na oko" ilu się wypisuje od razu a ilu pozostaje nadal w usłudze. Pytam bo obecnie korzystam z LeadMore, gdzie zaletą jest zliczanie leadów nawet jeśli ktoś w chwili aktywacji nie ma środków na koncie, a drugą zaletą jest duża stawka. Dostaję 6,5zl za leada przy którym uźytkownikowi ściąga 4,92. Czyli w chwili aktywacji dostaję więcej niż zarabia na tym serwis. Jednak minusem jest brak tych odnowien a prowizja jest dla mnie jednarazowa.

Stąd też moje pytanie czy ludzie wypisuja się z subskrybcji czy też jednak zostają i warto warto mieć np w eforsie 2,50 na start a potem dobijać z odnowieć


RE: Odnowienia - michal86ole - 28-07-2016 08:30

(28-07-2016 07:46)fejQ napisał(a):  Witam. Pytanie do osób, które zarabiają na serwisach SubSMS z odnowieniami (np eforsa).

Jeśli ktos zapisze się do subskrybcji to tak "na oko" ilu się wypisuje od razu a ilu pozostaje nadal w usłudze. Pytam bo obecnie korzystam z LeadMore, gdzie zaletą jest zliczanie leadów nawet jeśli ktoś w chwili aktywacji nie ma środków na koncie, a drugą zaletą jest duża stawka. Dostaję 6,5zl za leada przy którym uźytkownikowi ściąga 4,92. Czyli w chwili aktywacji dostaję więcej niż zarabia na tym serwis. Jednak minusem jest brak tych odnowien a prowizja jest dla mnie jednarazowa.

Stąd też moje pytanie czy ludzie wypisuja się z subskrybcji czy też jednak zostają i warto warto mieć np w eforsie 2,50 na start a potem dobijać z odnowieć

Podam na własnym przykładzie odnowień w serwisie SubServices.pl - na około 400 aktywnych numerów (osoby zapisane do subskrypcji, które nie wysłały smsa o treści STOP 'NAZWA USŁUGI') odnawia się co poniedziałek 30-50 numerów i trwa to już ładnych kilka miesięcy. Spory wpływ na odnowienia ma przedział wieku osób zapisanych, młodzież 15-20 lat może mieć problem z posiadaniem kwoty 18zł co tydzień na koncie.


RE: Odnowienia - Fastlead.pl - 28-07-2016 08:53

Warto sprawdzić to w u nas, naprawdę znacząca ilość leadów odnawia się i to zazwyczaj więcej niż raz Wink Szczególnie dobra w odnowieniach jest nasza subskrypcja za 4 PLN, rebillowania są co 5 dni dlatego jak zbierze się odpowiednio dużo leadów to można dostawać nie tylko dużo odnowień ale do tego codziennie! Big Grin


RE: Odnowienia - fusek - 28-07-2016 09:08

(28-07-2016 08:53)Fastlead.pl napisał(a):  Warto sprawdzić to w u nas, naprawdę znacząca ilość leadów odnawia się i to zazwyczaj więcej niż raz Wink Szczególnie dobra w odnowieniach jest nasza subskrypcja za 4 PLN, rebillowania są co 5 dni dlatego jak zbierze się odpowiednio dużo leadów to można dostawać nie tylko dużo odnowień ale do tego codziennie! Big Grin
Tak i konwersja mega heh
Przy 2000 uu. Aż 0.5%!


RE: Odnowienia - Karewer - 28-07-2016 09:09

Pytanie było do osób, które zarabiają na odnowieniach, a robi się wysryw serwisów z odnowieniami i spuszczanie się nad tym jacy to oni nie są wspaniali i NAJ facepalm


RE: Odnowienia - fejQ - 28-07-2016 09:12

(28-07-2016 08:53)Fastlead.pl napisał(a):  Warto sprawdzić to w u nas, naprawdę znacząca ilość leadów odnawia się i to zazwyczaj więcej niż raz Wink Szczególnie dobra w odnowieniach jest nasza subskrypcja za 4 PLN, rebillowania są co 5 dni dlatego jak zbierze się odpowiednio dużo leadów to można dostawać nie tylko dużo odnowień ale do tego codziennie! Big Grin

Dziękuję za odpowiedź, ale w wątku tym oczekują obiektywnych opinii od osob zarabiających na odnowieniach a nie reklamy od właścicieli/pracowników danych serwisów, gdzie choćby nie wiem co opinie zawsze będą zachwalające dany serwis


RE: Odnowienia - Karewer - 28-07-2016 09:19

Obiektywnie? Zarabiałem kiedyś na MT.HDPLAYER na eforsie (odnowienia 7.5zł), ale z czasem, kiedy moja liczba leadów rosła, malała ilość odnowień, co poniedziałek. To już nie to samo, co kiedyś, gdzie wpadało co poniedziałek po 40-50 odnowień. Z tej liczby dziś zostały mi tylko 3, które odnawiają się, co tydzień od ponad roku czasu. Przerzuciłem się na premium obecnie. Może i konwersja troszkę niższa, ale finalnie wychodzę lepiej finansowo lub podobnie jak na subach Smile

Jeśli miałbym wybrać, to zdecydowanie Leadmore, bo o wiele łatwiej wyhaczyć leada, kiedy te zaliczane są nawet z pustego konta Smile


RE: Odnowienia - Fastlead.pl - 28-07-2016 09:21

(28-07-2016 09:08)fusek napisał(a):  
(28-07-2016 08:53)Fastlead.pl napisał(a):  Warto sprawdzić to w u nas, naprawdę znacząca ilość leadów odnawia się i to zazwyczaj więcej niż raz Wink Szczególnie dobra w odnowieniach jest nasza subskrypcja za 4 PLN, rebillowania są co 5 dni dlatego jak zbierze się odpowiednio dużo leadów to można dostawać nie tylko dużo odnowień ale do tego codziennie! Big Grin
Tak i konwersja mega heh
Przy 2000 uu. Aż 0.5%!
Fusek, leady różnie wpadają i zależy to też od sposobu promocji dlatego żeby zobaczyć prawdziwe efekty trzeba chwilę dłużej działać, żeby odnowienia zaczęły się zbierać. My możemy powiedzieć od siebie tylko, że im dłużej ktoś działa u nas tym zazwyczaj ma większą konwersję Wink


RE: Odnowienia - fejQ - 28-07-2016 09:27

@Karewer, tez uważam, że LM a chwilę obecną jest najlepszy jeśli o suby chodzi tylko od wtorku strasznie konwersja mi poszła w dół dlatego też chcę sprawdzić coś konkurencyjnego


RE: Odnowienia - Karewer - 28-07-2016 09:33

Jest wiele serwisów na rynku, a Twoim prawem jest szukanie tego, który Ci najbardziej "podejdzie". Pewnie, trzeba szukać i testować. Tak na marginesie, to na treepay mają pojawić się odnowienia na początku sierpnia. Może warto poczekać parę dni i spróbować właśnie tam? Smile