Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w e-sklep - dostarczam towar w dobrych cenach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w e-sklep - dostarczam towar w dobrych cenach (/Temat-Inwestycja-w-e-sklep-dostarczam-towar-w-dobrych-cenach-136274)



Inwestycja w e-sklep - dostarczam towar w dobrych cenach - sirkawon - 28-07-2016 07:23

Witam,

Jeżeli nie znajdzie się chętny to sam wystartuję z tym interesem, ale wolę mieć mniejszy procent z tego i mniej roboty.

O co dokładnie chodzi?
Mam gotowy pomysł na otwarcie sklepu internetowego z branży meblarskiej, a dokładniej dostarczanie określonego towaru producentom mebli jak i klientom indywidualnym. Chodzi tylko o zwykły sklep internetowy + reklama google + dobre pozycjonowanie + dobre ceny.
Mogę dostarczyć towar w bardzo dobrych cenach od samego producenta, ponieważ mam z nim znajomości i wiem, że taki sklep wypali, bo widzę co się dzieje w tej branży. Jeżeli chętny się nie znajdzie to w okolicach października-listopada pewnie sam z tym wystartuję, ale jak już wspomniałem wolałbym się z kimś dogadać kto będzie to prowadzić, a ja mu będę załatwiać towar od jednego z największych producentów z Polsce po bardzo atrakcyjnych cenach. Ty sprzedasz to sobie drożej, a ja zgarnę tylko jakiś procent za pośrednictwo i wszyscy zadowoleni.

Co wymagane?
1. Środki na stworzenie e-sklepu.
2. Czas na uzupełnienie towaru (do każdego towaru dam opisy i zdjęcia)
3. Najlepiej jakiś mini-magazyn, bo pewnie jesteś w innej części Polski i towar byłby dostarczony do Ciebie na paletach (chociaż jakiś garaż żeby to gdzieś schować, a później przepakować i wysłać do klientów - może to działać na zasadzie że jak Ty coś sprzedasz u siebie w sklepie, dajesz mi zamówienie i w ciągu 3 dni towar jest u Ciebie, a Ty przepakowujesz go i wysyłasz dalej).
4. Środki na reklamę - nie mówię tu o 5zł na reklamę na fanpage na fb, tylko chociaż 5-10tys zł żeby wyświetlać się w google na samej górze, czyli reklamy adwords + pozycjonowanie.

W skrócie:
Otwierasz sklep, uzupełniasz towar, reklamujesz, sprzedajesz.
Jak nie chcesz brać towaru na stany to wysyłasz mi zamówienie na towar który sprzedałeś i w ciągu 3 dni będzie on dostarczony do Ciebie, przepakowujesz go i wysyłasz do klientów. Ty zarabiasz, producent zarabia, ja zgarniam jakiś % i wszyscy zadowoleni.

Ile można na tym wyciągnąć?
Branża w Polsce jest mega rozwinięta, w niektórych rejonach jest "meblorz" na "meblorzu", a za nim kolejny. Ciężko rzucać kwotami, jednakże jest to pewna branża.


Ostrzegam! To nie jest kwestia tego że wpłacisz coś i kokose polecą z nieba. Trzeba też się trochę napracować, jak masz mało czasu to odpuść i nie pisz do mnie, jak masz mało chęci do działania to odpuść. Nie masz środków na reklamę, na prowadzenie działalności gospodarczej (zusy, księgowe, ewentualnie ktoś do pomocy - chodź by dobry ziomeczek ze szkolnej ławki który wieczorami chciałby sobie coś dorobić i pomóc Ci ogarnąć zamówienia i przepakowanie towaru) to również sobie odpuść.
Zainteresowanych, ale poważnie zainteresowanych zapraszam na priv. I po raz kolejny raz przypominam, to nie hyip gdzie nic nie robisz i modlisz się żeby zaraz nie okazał się scamem tylko normalny handel towarem gdzie bez poświęcenia czasu, włożenia w to pracy fizycznej nie da rady prosperować.
Pozdrawiam


Inwestycja w e-sklep - dostarczam towar w dobrych cenach - surfer0700 - 09-08-2016 18:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.