Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! (/Temat-Nieaktualne-Wiadomosc-od-GameServ-Serwery-ONLINE-13624)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Jeppers - 16-09-2010 15:30

Cytat:Wszystkie serwery już są w pełni sprawne. Prosimy włączać swoje serwery w panelu WWW. Każdemu klientowi w ramach rekompensaty dodajemy 10 dni do ważności serwera. Przepraszamy za utrudnienia.

Jak widzimy serwery są już podobno aktywne, dają nam 10 dni działania serwera gratis, myślę, że to mała rekompensata za crashe serwera i nie dyspozycyjność w ostatnim czasie.

Pozdrawiam


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Killer - 17-09-2010 09:11

no to zegnaj jeppers marello Big Grin milo bylo Was widziec na forum Big Grin


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Marello - 17-09-2010 12:59

(17-09-2010 09:11)Killer napisał(a):  no to zegnaj jeppers marello Big Grin milo bylo Was widziec na forum Big Grin

Bardzo śmieszne poćwicz, bo to ja mam więcej aktywności od Ciebie


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Jeppers - 17-09-2010 16:10

@killer,

Co ma Twój post do tematu ?


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Pucki - 17-09-2010 20:50

zapewne nic nie ma to wspolnego z tematem chcial przyspamowac troche a nawiasem mowiac to serwer jest ale ze zjebanymi ustawieniami i pluginami a do tego lagi ze bajka wiec do dupy trzeba robic od nowa wszystki ustawienia az mnie normalnie kurr.... bierze :/


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - MotorniczyTramwaju - 17-09-2010 20:51

Tragedia jakas niestety :/ Mam nadzieje, że będzie ogarnięte Smile Najważniejsze, ze jest online Tongue


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Marello - 17-09-2010 20:57

Pisałem już o tym!
Dziś w nocy będzie naprawiona sprawa lagów a co do pluginów itp ogarniamy powoli, już w miarę jest ok wystarczy zmienić rs i wywalić parę pluginów.


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Mr.Hardy - 18-09-2010 08:01

Ja mogę dać swoje rs Smile
Kod PHP:
http://www.speedyshare.com/files/24299206/hov.rar 



RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Pucki - 18-09-2010 17:03

znowu serwer padl marel albo ty to zalatw albo daj namiary do nich to ich zjebie za ten serwer bo mam juz dosc z nimi sie ciagle wkurzac ze serwer albo nie dziala albo laguje


RE: Wiadomość od GameServ ! Serwery ONLINE ! - Mr.Hardy - 18-09-2010 20:35

Wpadnij po mnie jak już bd miał ;p