Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? (/Temat-Ma-ktos-konto-w-Alior-Banku-lub-T-mobile-Uslugi-Bankowe-136238)



Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - ZBIGNIEW27686 - 27-07-2016 12:38

Jak wyżej.


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Krissu - 27-07-2016 12:50

Co potrzeba?


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - maniek250 - 27-07-2016 12:51

Słupa szuka Lol


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Krissu - 27-07-2016 12:53

Spoko loko :>


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Vasaki - 27-07-2016 12:56

Prosze o podanie swoich danych i przelania 1 gr w celu weryfikacji konta Smile
...
Serio 0.0?


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Krissu - 27-07-2016 13:00

@[vasaki] bekabekabeka Jeszcze ja mam weryfikować? beka Swoją drogą, pamiętam, jak sam byłem wmieszany w podobną zagrywkę - tak, człowiek młody to i głupi.. '5zł ekspresem wyślij szybko pls' - no i wysłałem wtedy. Jak się okazało, wtedy mnie wzięli jako oszusta, a tamtem miał wyzysk ponad 1500zł.. Suma sumarum wszystko skończyło się tak, jak powinno Jerk


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - ZBIGNIEW27686 - 27-07-2016 13:15

Nie nie szukam słupa w T - mobile Usługi Bankowe zablokowali mi rachunek i proszą o weryfikację konta poprzez przelew z innego rachunku bankowego na kwotę obojętną tak się składa że mam konto w Aliorze Banku ale było dawno nie używane i saldo jest zerowe z Aliora bym przelał do T-mobile i było by po problemie.
Tylko potrzebuję 1 gr. na koncie Alior Banku.

Zresztą osoba która mi pomoże będzie znała moje dane osobowe.


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Krissu - 27-07-2016 13:18

Kolego.. Zadzwoń na infolinię do AliorBanku albo po prostu podejdź do najbliższego salonu. Nie szukaj tutaj jelenia, śmierdzi to conajmniej na kilometr. Wink


RE: Ma któś konto w Alior Banku lub T-mobile Usługi Bankowe ? - Klin - 27-07-2016 13:20

Weryfikacja konta poprzez przelew z innego rachunku?

Jakieś jaja....

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.