Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek konwersji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Spadek konwersji (/Temat-Spadek-konwersji-136233)

Strony: 1 2 3


RE: Spadek konwersji - wydra87 - 28-07-2016 12:46

Być może są także jakieś opóźnienia w naliczaniu spowodowane winą operatora? Wszystko trzeba brać pod uwagę. U mnie bywają dni, że wejść jest full, konwersja wtedy pada, aż nagle wpada kilka leadów pod rząd.


RE: Spadek konwersji - fejQ - 28-07-2016 12:54

(28-07-2016 12:46)wydra87 napisał(a):  Być może są także jakieś opóźnienia w naliczaniu spowodowane winą operatora? Wszystko trzeba brać pod uwagę. U mnie bywają dni, że wejść jest full, konwersja wtedy pada, aż nagle wpada kilka leadów pod rząd.

owszem brałem to pod uwagę w pierwszym dniu Smile jednak nie sądze by takie opóźnienia trwały więcej niż 24h, tymbardziej, że LM aktualizuje statystyki na bieżąco


RE: Spadek konwersji - Huston - 28-07-2016 13:29

Zostały sprawdzone statystyki i ogólna konwersja u Wszystkich użytkowników, która nie budzi żadnych podejrzeń czy problemów wynikających z działaniem programów co może mieć wpływ na konwersje.
Statystyki są stabilne, więc wątpie by problem leżał po stronie Leadmore. Tak jak ktoś uprzedził, być może ktoś już był zapisany do subskrypcji? Użytkownicy zapisani już do subskrypcji często ponownie próbują ponownie wypełnić ofertę co widać po statystykach, gdzie często wpadają leady tylko z tego dodatkowego programu.
Postaram się też, aby jutro Pan Arek sprawdził dokładnie Twoje obserwacje i wypowiedział się w tym wątku.
Wysłałem do Ciebie PW Smile


RE: Spadek konwersji - krutek90 - 29-07-2016 09:38

Coś jest chyba nie tak, u mnie od wczoraj konwersja 0%. Poprzednie dni około 4%.


RE: Spadek konwersji - Leadmore - 29-07-2016 09:57

Dziś skuteczność od rana jest bdb.
Podeślij na mail informacje w jakim programie i nick na LM.