Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek konwersji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Spadek konwersji (/Temat-Spadek-konwersji-136233)

Strony: 1 2 3


Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 11:29

Cześć. Czy u Was też jest od wczoraj taki nagły spadek konwersji od wczoraj??

Zwykle mam konwersję na poziomie ok.10% a wczoraj wynosiła ona 6.45% a dziś 4.55% czyli konwersja spadła praktycznie o połowę w ciągu ostatnich 2 dni ;/

Dodam tylko, że pracuję w ten sam sposób co w poprzednie dni. Ilość wejść mam zbliżoną do poprzednich dni


RE: Spadek konwersji - Huston - 27-07-2016 11:36

Osobiście od paru miesięcy mam bardzo stabilną konwersje w programach, więc tutaj mogę się wypowiedzieć ( chodź czasami konwersja jest zależna od wielu czynników zewnętrznych) Ja nie zauważyłem żadnego spadku. Jakiego programu używasz Smile?



[Obrazek: konwersja.jpg]


RE: Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 11:39

pobieranie

Nie sądze też by przyczyną spadku konwersji było wypalenie się niszy, bo gdyby o to chodziło to by pewnie spadała stopniowo a nie tak nagle 2 razy mniej


RE: Spadek konwersji - Huston - 27-07-2016 11:46

Również korzystam z programu pobieranie i u mnie wszystko okej. Stabilna konwersja od kilku dni Smile.
Poczekamy na odzew innych użytkowników, jeśli problem faktycznie występuje na pewno ktoś zgłosi podobną obserwację. Polecam jednak sprawdzić ruch np. Google Analytics i sprawdzić czy spadki nie są spowodowane na pewno po Twojej stronie, wiele razy coś mi się wydarzyło i podejrzewałem serwis a problem leżał u mnie Smile.

Jeśli jednak chcesz się skontaktować bezpośrednio przejdź do zakładki kontakt - dział techniczny w panelu Leadmore.


RE: Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 11:48

tzn ruch mam taki sam. tylko skutecznosc nizsza


RE: Spadek konwersji - wydra87 - 27-07-2016 12:03

Czy do takiego pytania trzeba było zakładać nowy temat? skoro sprawa konwersji średnio raz w tygodniu poruszana jest w ogólnym? :/


RE: Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 12:15

Czy skoro wątek wydaje się małointeresujący to trzeba go komentowac?


RE: Spadek konwersji - wydra87 - 27-07-2016 12:38

Tak trzeba, ponieważ robi się tutaj śmietnik w dziale Leadmore. Skoro jest w temacie ogólnym wałkowany temat konwersji co tydzień to nie rozumiem powodu, dla którego zakłada się osobny temat w tym dziale. Będzie 10 odpowiedzi i za chwilę temat się skończy, a śmietnik pozostanie.


RE: Spadek konwersji - bananmma - 27-07-2016 12:40

Nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy cały czas płaczą o tą konwersje. Ludzie, to że wczoraj mieliście przy 1000 wejsciach 10 leadow i nie oznacza ze jutro bedzie tak samo. Skoro wczoraj miales konwersje 4% i zarobiles 100 zl a dzisiaj jest konwersja 1% a zarobek 100 zl to nic innego jak sie cieszyc... Nigdy nie patrze na konwersje, nigdy.


RE: Spadek konwersji - fejQ - 27-07-2016 12:46

@bananmma jęśli konwersja byłaby mniejsza ale zarobek ten sam to bym nie "płakał", ale skoro przy tylu samo wizytach co zawsze nagle od 2 dni mam mniejszą konwersję to niestety przekłada sie to na zarobki.

Jeśli codziennie od miesiąca statystycznie miałem 10 Leadów na 100 wejść a teraz od 2 dni przy tylu samo wizytach mam nagle 5 leadów to zaczynam się niepokoić. Tymbardziej, że pracuję z tym samym zaangażowaniem i tą samą metodą