Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pośrednictwo] Doładowanie konta PSN (PlayStation Network) bez prowizji! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: [Pośrednictwo] Doładowanie konta PSN (PlayStation Network) bez prowizji! (/Temat-Posrednictwo-Doladowanie-konta-PSN-PlayStation-Network-bez-prowizji-136226)



[Pośrednictwo] Doładowanie konta PSN (PlayStation Network) bez prowizji! - Admin - 27-07-2016 08:17

Heja,
jeśli ktoś chce doładować swoje konto na playstation network jakaś kwotą pieniążków od 100zł w górę (np. po to aby kupić konto PS+ lub jakaś grę) to mogę pośredniczyć w doładowaniu.

Co dzięki temu zyskasz? nie będziesz musiał podpinać kart płatniczych do konta playstation podając pełne dane które łatwo mogą obciążyć twój rachunek.

Co ja zyskam? Nic, poza pozbyciem się środków z internetowym portfeli. Prowizji żadnej z tego tytułu nie pobieram.

Środki które chcesz doładować możesz mi wysłać poprzez: przelew lub paypal.
Dodatkowo będę potrzebował tymczasowego danych do konta które doładować (tylko na 5 minut, później możesz robić z kontem co chcesz).

W razie pytań odpowiem na pw lub w temacie.

Jeśli komuś taka pomoc służy to ja służę pomocą.