Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy dział Graj oraz TAGcode - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Nowy dział Graj oraz TAGcode (/Temat-Nowy-dzial-Graj-oraz-TAGcode-13622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Nowy dział Graj oraz TAGcode - ColdGold - 16-09-2010 15:03

Prawie 80 lat temu naszym rodakom udało się rozszyfrować szyfrogramy zakodowane przy użyciu Enigmy. Dokonali tego jako pierwsi na świecie, wpływając tym w sposób znaczący na losy wojny. Mając w pamięci ich osiągnięcia oraz wierząc w Wasze wrodzone umiejętności, przygotowaliśmy dla Was nowy dział - GRAJ, w którym znajdziecie grę - TAGcode.

W związku z nową funkcjonalnością, zostały również wprowadzone zmiany w regulaminie serwisu (zmiana dotyczy punktów 87-93). Bardzo prosimy o zapoznanie się z tymi zmianami. Zmianie uległ również regulamin forum oraz regulamin TAGtalka.

W grze TAGcode możecie wykazać się umiejętnością zgadywania i rozszyfrowywania haseł. W panelu pod gwiazdkami ukryte zostało hasło, które broni dostępu do nagrody. Użytkownik, który je złamie otrzymuje od nas nagrodę widoczną na mniejszym wyświetlaczu.

Pamiętajcie! Istnieje tylko jedno prawidłowe rozwiązanie.

Aby mieć możliwość podania rozwiązania, użytkownik musi wysłać sms. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się pod panelem gry TAGcode.

Poniżej znajduje się również ranking ostatnich zwycięzców, wraz z hasłem które odgadnęli oraz nagrodę którą zdobyli.

Pamiętaj, że sugerując innym użytkownikom prawidłowe, bądź nieprawidłowe rozwiązania hasła zmniejszasz swoją szansę na wygraną.
Zakaz podawania możliwych rozwiązań naszej gry panuje zarówno na forum jak i na TAGtalku.

A więc do dzieła. Nie daj się wyprzedzić innym. Rozkoduj hasło i zgarnij nagrodę!

I pamiętaj... jeszcze nie raz Cię zaskoczymy.


Serdecznie pozdrawiamy
Zespół takeagift.pl


Ode mnie : Osobiście wysłałem esa ale okazało się ze jeden kod = 1 sms , wiec ja sobie to odpuszcze


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - xPietrek - 16-09-2010 15:17

No to rozkodowujemy Wink
Myślę że ciekawy pomysł.. I niezła nagroda do zgarnięcia. Warto powalczyć.


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - Wojtas100 - 16-09-2010 15:23

może i tam razem zgadneSmile macie jakieś propozycje na 1 wyraz bo wtedy resztę zgadnę.


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - MR_WHITE - 16-09-2010 15:55

wysłałem już jednego sms'a z hasłem ale to nie to Tongue


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - Grabowkers - 16-09-2010 17:54

Wg mnie za tą cenę powinno być kilka prób, np. 3.


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - stachura - 16-09-2010 18:27

Dodali nową literke w ostatnim słowie **ST***


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - rafti - 16-09-2010 18:37

Ja juz wyslalem 2 esy i nic Smile moze zrobimy temat ktore hasla wpisalismy bo bez sensu wysylac smsy z tymi samymi haslami... chyba ze nie pomagamy sobie zupelnie Smile


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - Lookso - 16-09-2010 19:26

Już myślałem, że to będzie jakiś dział z grami do zbierania starsów, a tu jakiś kolejny konkurs typu zgadnij co to, a otrzymasz nagrodę, ale najpierw wyślij SMSa za 1,22 + VAT Tongue


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - Wojtas100 - 16-09-2010 19:37

ja nie znam tylko 1 słowa dajcie mi jakieś propozycje.


RE: Nowy dział Graj oraz TAGcode - kamikuall - 16-09-2010 19:46

No zawęziłem chyba pierwsze możliwe słowo:
bić bij
hit
kij kim
miś mit
nic nić nie nil nim
pić pij pik pił pin
tir
wie wir

Hasło które już próbowałem na samym początku to:
Nie ma wody na pustyni