Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 (/Temat-%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85-MXRevShare-REFBACK-100-przez-pierwsze-trzy-miesiace-pozniej-50-50-136214)

Strony: 1 2


★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - xxamaranthxx - 26-07-2016 20:55

MXREVSHARE to platforma reklamowa działająca na zasadzie podziału generowanego przychodu pomiędzy jej użytkownikami. Im więcej pakietów reklamowych posiadamy tym większy nasz udział w obrotach całego przedsięwzięcia. (więcej informacji pw)

W dowolnej wybranej przez Ciebie formie (przelew na konto bankowe czy inne procesory płatnicze jak PayPal) ZWRÓCĘ 20% TWOJEGO DEPOZYTU (DOTYCZY PIERWSZEJ WPŁATY). Ponadto przez okres trzech miesięcy CAŁOŚĆ PROWIZJI OTRZYMYWANEJ DZIĘKI TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI ODDAM TOBIE! później zyskami będziemy dzielić się po połowie 50/50.


20% ZWROTU PIERWSZEGO DEPOZYTU!
100% REFBACK PRZEZ PIERWSZE TRZY MIESIĄCE!
50% REFBACK (WARTOŚĆ STAŁA DO KOŃCA TRWANIA PROGRAMU)!


Rejestrując się z podanego przeze mnie reflinka dostajesz moje pełne wsparcie (bezpośredni kontakt mailowy a na życzenie również telefoniczny) - pomoc w każdej sprawie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt, rozwieję ewentualne wątpliwości i odpowiem na każde pytanie.
MXREVSHARE JEST PLATFORMĄ REKLAMOWĄ A NIE PROGRAMEM INWESTYCYJNYM.

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - kaczor89 - 26-07-2016 21:38

Po tej ofercie zapewne będziesz miał monopol na forum jeżeli chodzi o refback, bo nie zauważyłem by ktoś przedstawił tak atrakcyjną propozycję. Smile Niestety taka oferta to trochę autosabotaż, bo nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś, to po tym czasie jesteś jeszcze do tyłu te 20% od depozytu. Przykładowo:
jak ktoś wrzuci 100$ - masz stratę 20$,
jak 200$ - masz stratę 40$ itd.
Na pewno dobrze sobie to wcześniej oszacowałeś?

Pozdrawiam Smile


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - mikuss - 26-07-2016 22:05

(26-07-2016 21:38)kaczor89 napisał(a):  Po tej ofercie zapewne będziesz miał monopol na forum jeżeli chodzi o refback, bo nie zauważyłem by ktoś przedstawił tak atrakcyjną propozycję. Smile Niestety taka oferta to trochę autosabotaż, bo nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś, to po tym czasie jesteś jeszcze do tyłu te 20% od depozytu. Przykładowo:
jak ktoś wrzuci 100$ - masz stratę 20$,
jak 200$ - masz stratę 40$ itd.
Na pewno dobrze sobie to wcześniej oszacowałeś?

Pozdrawiam Smile

Zapewne chodziło mu o 100% z kwoty jaką otrzyma więc dostanie np 10 ze 100 to zwraca te 10 więc jest na 0.
Najprawdopodobniej autor nie umiał myśli przenieść w słowa postu opisując temat Tongue


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - kaczor89 - 26-07-2016 22:15

(26-07-2016 22:05)mikuss napisał(a):  
(26-07-2016 21:38)kaczor89 napisał(a):  Po tej ofercie zapewne będziesz miał monopol na forum jeżeli chodzi o refback, bo nie zauważyłem by ktoś przedstawił tak atrakcyjną propozycję. Smile Niestety taka oferta to trochę autosabotaż, bo nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś, to po tym czasie jesteś jeszcze do tyłu te 20% od depozytu. Przykładowo:
jak ktoś wrzuci 100$ - masz stratę 20$,
jak 200$ - masz stratę 40$ itd.
Na pewno dobrze sobie to wcześniej oszacowałeś?

Pozdrawiam Smile

Zapewne chodziło mu o 100% z kwoty jaką otrzyma więc dostanie np 10 ze 100 to zwraca te 10 więc jest na 0.
Najprawdopodobniej autor nie umiał myśli przenieść w słowa postu opisując temat Tongue

Te 100% o którym wspominasz wg mnie zawiera się w tym drugim punkcie:
★ 100% REFBACK PRZEZ PIERWSZE TRZY MIESIĄCE!

Oczywiście to propozycja autora tematu i tak jak powiedziałeś zapewne on najlepiej będzie wiedział co miał na myśli. Smile Żeby nie było - chciał to zamieścił taką propozycję, a mi nic do tego. Zwróciłem tylko na to uwagę bo wydało mi się to lekko irracjonalne. Smile

Pzdr Smile


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - mikuss - 26-07-2016 22:18

(26-07-2016 22:15)kaczor89 napisał(a):  
(26-07-2016 22:05)mikuss napisał(a):  
(26-07-2016 21:38)kaczor89 napisał(a):  Po tej ofercie zapewne będziesz miał monopol na forum jeżeli chodzi o refback, bo nie zauważyłem by ktoś przedstawił tak atrakcyjną propozycję. Smile Niestety taka oferta to trochę autosabotaż, bo nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś, to po tym czasie jesteś jeszcze do tyłu te 20% od depozytu. Przykładowo:
jak ktoś wrzuci 100$ - masz stratę 20$,
jak 200$ - masz stratę 40$ itd.
Na pewno dobrze sobie to wcześniej oszacowałeś?

Pozdrawiam Smile

Zapewne chodziło mu o 100% z kwoty jaką otrzyma więc dostanie np 10 ze 100 to zwraca te 10 więc jest na 0.
Najprawdopodobniej autor nie umiał myśli przenieść w słowa postu opisując temat Tongue

Te 100% o którym wspominasz wg mnie zawiera się w tym drugim punkcie:
★ 100% REFBACK PRZEZ PIERWSZE TRZY MIESIĄCE!

Oczywiście to propozycja autora tematu i tak jak powiedziałeś zapewne on najlepiej będzie wiedział co miał na myśli. Smile Żeby nie było - chciał to zamieścił taką propozycję, a mi nic do tego. Zwróciłem tylko na to uwagę bo wydało mi się to lekko irracjonalne. Smile

Pzdr Smile

Któryś z nas pewnie ma rację albo mylimy się obaj i kolega jest Mikołajem rozdającym nadmiary zalegających mu na koncie $$.
Jego pieniądze więc i jego sprawa co z nimi zrobi Smile


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - xxamaranthxx - 26-07-2016 22:24

Zamierzam podjąć współpracę wyłącznie z osobami które poważnie podejdą do udziału w tym programie i wpłacą jakieś pieniądze nie interesują mnie osoby mające zamiar wyłącznie klikać 100 reklam dziennie - szkoda mojego i waszego czasu.

Cytat:nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś

ja nie będę miał z tego tytuły żadnej dodatkowej pracy.. moja praca w tym programie ogranicza się do klikania dziesięciu reklam dziennie (w ten sposób naliczana jest prowizja od posiadanych pakietów reklamowych) a w wolnym czasie szukania osób poleconych.

Cytat:Zapewne chodziło mu o 100% z kwoty jaką otrzyma więc dostanie np 10 ze 100 to zwraca te 10 więc jest na 0

nic bardziej mylnego, powtórzę jeszcze raz:
ZWRÓCĘ 20% TWOJEGO DEPOZYTU (DOTYCZY PIERWSZEJ WPŁATY) wpłacasz 100$ dostajesz 20$
PRZEZ OKRES TRZECH MIESIĘCY CAŁOŚĆ PROWIZJI OTRZYMYWANEJ DZIĘKI TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI ODDAM TOBIE! kupujesz AdPack za 5$ dostajesz 0.5$

Posiadam fundusze które umożliwią mi realizację wyżej przedstawionego planu oczywiście są one ograniczone podobnie jak liczba osób z którymi nawiążę współpracę.


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - mikuss - 26-07-2016 22:36

(26-07-2016 22:24)xxamaranthxx napisał(a):  Osobiście traktuję to jako inwestycję zamierzam podjąć współpracę wyłącznie z osobami które poważnie podejdą do zarabiania w tym programie i wpłacą jakieś pieniądze nie interesują mnie osoby mające zamiar zarabiać 0.5$ dziennie z klikania 100 reklam - szkoda mojego i waszego czasu.

Cytat:nie dość, że przez 3 miesiące robisz na kogoś

ja nie będę miał z tego tytuły żadnej dodatkowej pracy poza wypłaceniem należnej im gotówki którą sami sobie zarobili. Moja praca w tym programie ogranicza się do klikania dziesięciu reklam dziennie (w ten sposób naliczana jest prowizja od posiadanych pakietów reklamowych) a w wolnym czasie szukania osób poleconych.

Cytat:Zapewne chodziło mu o 100% z kwoty jaką otrzyma więc dostanie np 10 ze 100 to zwraca te 10 więc jest na 0

nic bardziej mylnego, powtórzę jeszcze raz:
ZWRÓCĘ 20% PIENIĘDZY KTÓRE ZAINWESTUJESZ PRZY PIERWSZEJ WPŁACIE wpłacasz 100$ dostajesz 20$
PRZEZ OKRES TRZECH MIESIĘCY CAŁY ZAROBEK KTÓRY OTRZYMUJĘ Z KUPOWANYCH PRZEZ CIEBIE PAKIETÓW REKLAMOWYCH ODDAM TOBIE kupujesz AdPack za 5$ dostajesz 0.5$

Posiadam fundusze które umożliwią mi realizację wyżej przedstawionego planu oczywiście są one ograniczone podobnie jak liczba osób z którymi nawiążę współpracę.

@[kaczor89] To miałeś kaczor rację Smile
Mamy w takim razie Mikołaja rozdającego $$, kto chce niech korzysta bo na prawdę okazja może się szybko nie powtórzyć Tongue


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - xxamaranthxx - 31-07-2016 18:49

Jest już pierwsza osoba która skorzystała z przedstawionej przeze mnie oferty współpracy, jestem pewien że wkrótce pojawią się kolejne impreza

A tutaj potwierdzenie: KLIK


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - Vinnie77 - 02-08-2016 14:51

Zgadza się. Skorzystałem z oferty współpracy. Faktycznie 20% zwrotu z wpłaty pojawiło się na koncie w mgnieniu oka. Mogę spokojnie polecić Smile


RE: ★★★ MXRevShare REFBACK 100% przez pierwsze trzy miesiące! ..później 50/50 - xxamaranthxx - 06-08-2016 13:12

AKTUALNA LICZBA POZYSKANYCH OSÓB POLECONYCH: 2
potwierdzenie

Jeśli to czytasz i zastanawiasz się czy warto pamiętaj że nikt nie będzie Cię rozpieszczał, nikt nie dba o Twoje wymówki i nikt nie będzie użalał się nad Twoim zwlekaniem..
TO TWOJE ŻYCIE WIĘC ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

ZA ROK OD TERAZ BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ ŻE NIE ZACZĄŁEŚ DZISIAJ