Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD (/Temat-Pozycjonowanie-nowych-domen-TLD-136213)

Strony: 1 2


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - Haxite - 28-07-2016 12:31

Wpisz google.com i w prawym dolnym rogu "użyj google.com". Następnie wpisz "coffee.club" to tak na przyszłość ;-)


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - Eryk123 - 30-07-2016 20:50

Dzisiaj nawet ze słabą domeną można się wybić dzięki serwisom społecznościowym. Wiele serwisów ma słabe pozycje w google a generują ruch w setkach tysięcy UU dzięki socjal mediom. Dzisiaj sam serwis/blog, to za mało. Trzeba być w różnych miejscach w sieci i łączyć je ze sobą generując ruch budując społeczność.


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - cezar78 - 22-09-2016 18:18

xyz to zwykle śmieci tak jak .info kiedyś, nie widziałem nigdy xyz na pierwszym miejscu w google powyżej jakiś .com. Xyz są używane do spamu jako zwykłe przekierowania ref linków także jak myślisz poważnie o biznesie zainwestuj 10$ w .com (dla stron komercyjnych jak sama nazwa mówi) to i google poważniej potraktuje twoja stronę


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - Damkofr - 22-09-2016 18:43

(30-07-2016 20:50)Eryk123 napisał(a):  Dzisiaj nawet ze słabą domeną można się wybić dzięki serwisom społecznościowym. Wiele serwisów ma słabe pozycje w google a generują ruch w setkach tysięcy UU dzięki socjal mediom. Dzisiaj sam serwis/blog, to za mało. Trzeba być w różnych miejscach w sieci i łączyć je ze sobą generując ruch budując społeczność.

co? haha Big Grin o czym ty mówisz xD
Gościu się pyta o pozycjonowanie nowych końcówek. A ty zaczynasz poemat o tym że ruch można zdobywać dzięki socjalom. Co wgl to ma do tematu xddd


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - YanekK - 07-10-2016 17:00

(28-07-2016 09:42)s_matysik napisał(a):  Domena ma znaczenie. Testowałem niedawno masę rozszerzeń i darmowe rozszerzenia lub te bardzo tanie np. .top rankują trochę gorzej choć oczywiście można je także wbić.
.xyz rankuje ok, jednak wizerunkowo wypada słabo, po szukałbym czegoś innego

A dlaczego domena .xyz wypada wizerunkowo słabo, chodzi o to, że ludzie nie są przyzwyczajeni?


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - Damkofr - 08-10-2016 12:45

(07-10-2016 17:00)YanekK napisał(a):  
(28-07-2016 09:42)s_matysik napisał(a):  Domena ma znaczenie. Testowałem niedawno masę rozszerzeń i darmowe rozszerzenia lub te bardzo tanie np. .top rankują trochę gorzej choć oczywiście można je także wbić.
.xyz rankuje ok, jednak wizerunkowo wypada słabo, po szukałbym czegoś innego

A dlaczego domena .xyz wypada wizerunkowo słabo, chodzi o to, że ludzie nie są przyzwyczajeni?
Jak ja widzę taka domenę to odrazu podświadomie uważam taka stronę za spam albo za mało profesjonalną.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - rachman - 08-10-2016 23:50

Też unikam .xyz Za dużo było promocji kiedyś i wiele poszło pod suby, spamy, przekierowania. Poza tym jakoś właśnie kojarzy się to z Sex bardziej a nie czymś poważnym Big Grin
Jak chodzi o nowe to brać inne niż xyz myślę. Tych nowych jest teraz tyle że jest w czym wybierać.


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - s_matysik - 09-10-2016 11:52

Jeśli domeny xyz rankują na trudne frazy PP to chyba świadczy od tym że to nie jest zła końcówka pod SEO.
Polecam testy a nie teoretyzowanie..


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - kyniu - 09-10-2016 14:47

(09-10-2016 11:52)s_matysik napisał(a):  Jeśli domeny xyz rankują na trudne frazy PP to chyba świadczy od tym że to nie jest zła końcówka pod SEO.
Polecam testy a nie teoretyzowanie..

No właśnie - czy ktoś ma link do testu jakiegokolwiek który pokazuje że jedne domeny się gorzej pozycjonuje a inne lepiej ?


RE: Pozycjonowanie "nowych" domen TLD - s_matysik - 10-10-2016 22:47

Takie testy trzeba wykonać samemu.