Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Nisza-na-TOP-ie-Pod-Allegro-Serwisy-Aukcyjne-136179)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - supercola - 25-07-2016 20:43

Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży

Poradnik, Nisza zarobkowa !

Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp).

Poradnik zawiera niszę opierającą się o popularną grę wraz z wariantami jak spożytkować jego popularność przy pomocy programów, które załączam w paczce.
Oczywiście w Poradniku opisane jak wszystko skonfigurować tak, by móc wystartować od zaraz.

Jak każda nisza - może się ona wypalić po tygodniu, dwóch, miesiącu, nie wiadomo kiedy nastąpi ten dzień i godzina..

Użyte programy można znaleźć ogólnodostępne w internecie - Nic nowego.. Informacje zawarte w poradnikach to większość wiedza zdobyta z internetu Smile Nie jest to nic specjalnie ukrytego, szczególnie na zagranicznych forach, lecz konkurencji w Polsce .. Praktycznie brak ! Smile

Sprzedawać możemy na Allegro oraz innych serwisach aukcyjnych, forach, grupach facebookowych, itd... Pole do manewru ? DUŻE !
Zyski ? Spokojnie można odrobić poradnik na następny dzień z + Smile Ilość sprzedawanych sztuk: 5 ! - Nie chce robić konkurencji i spadków cen.

3. Zdjęcia/Screeny

BRAK

Cena:

50zł

Kontakt:

PW, opcjonalnie możecie na PW podawać swoje numery Gadu-Gadu.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - nitram - 25-07-2016 20:54

RECEZNJA
Nisza, poradnik wraz z potrzebnymi narzędziami, którą przedstawia autor dotyczy jednej z popularnych gier.
Sam pomysł czyli zbiór wszystkich informacji zawartych w paczce można odszukać w internecie, czyli co sprytniejsza i ambitniejsza osoba będąca na bieżąco z nowinkami ze świata online, powinna w ten lub podobny sposób już zarabiać.
Co z resztą autor tematu podkreśla w opisie produktu.

Biorąc pod uwagę te fakty owa nisz skierowana jest raczej dla początkujących. Zarabiających którzy nie maja pomysłu, nie potrafią nic własnego wymyślić a szukają inspiracji. W tym poradniku otrzymają gotowca, który jest pół - automatem.
Głównym miejscem zbytu czy też pozyskiwania naszego klienta jest oczywiście Allegro jak autor tematu to sugeruje, ale może być również olx lub inne serwisy ogłoszeniowe-sprzedażowe zarówno polskie jak i zagraniczne.
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby stworzyć własną stronę i ja reklamować lub spamować tradycyjnie na Facebooku Big Grin
Muszę wspomnieć również o tym że nisza prędzej czy później może się wypalić na chwilę obecną nie ma źle sam odrobiłem koszty poradnika czyli zarobiłem ponad 50 zł jednak z dnia na dzień, tydzień, miesiąc z dużym prawdopodobieństwem nisza może się wypalić.
Wszystko zależy od naszej pomysłowości jeśli pozostaniemy tylko na Allegro to może się okazać, że ciężko będzie nam się tam przebić, więc od początku warto pomyśleć również o innych źródłach promocji.

Podsumowując nisza dosyć popularna, głownie dla początkujących, ale trzeba się śpieszyć, żeby ktoś inny nie spił nam całej śmietanki Big Grin

P.S. Autor oferuje pomoc na początkowym etapie gdyby były trudności ze zrozumieniem i przygotowaniem niszy.
Co do ceny myślę, że jest odpowiednia za niska spowoduje wysyp zarabiających a tym samym szybsze wypalenie się niszy. Wyższa raczej nie ma sensu bo po pierwsze nikt nie kupi a po drugie informacje te są w internecie ogólno-dostępne więc nie przystoi zdzierać z użytkowników naszego forum.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - supercola - 26-07-2016 14:21

Zostały 3 sztuki.
@Edit
Już tylko 2 Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - jarekskwarek1993 - 27-07-2016 20:24

Witam, jestem zainteresowany poradnikiem, wysłałem pw.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - supercola - 27-07-2016 21:20

(27-07-2016 20:24)jarekskwarek1993 napisał(a):  Witam, jestem zainteresowany poradnikiem, wysłałem pw.

Odpisałem Wink
@Edit
OSTATNIA SZTUKA.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - supercola - 02-08-2016 19:26

Sprzedane wszystkie 5 sztuk! Smile Jako, że pole do popisu jest duże, miejsc do sprzedaży również można znaleźć to sprzedaje dalej.. Smile
Także jak ktoś chętny - PISAĆ ! Smile


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - radek0389 - 02-08-2016 19:36

(02-08-2016 19:26)supercola napisał(a):  Sprzedane wszystkie 5 sztuk! Smile Jako, że pole do popisu jest duże, miejsc do sprzedaży również można znaleźć to sprzedaje dalej.. Smile
Także jak ktoś chętny - PISAĆ ! Smile

Zaznaczyłeś w pierwszym poście, że sprzedajesz 5 sztuk, by nie tworzyć konkurencji, później podbijałeś emocje, że dostępna OSTATNIA SZTUKA. A kiedy ją sprzedałeś, to jednak doszedłeś do wniosku, że możesz sprzedawać dalej. Bądź poważny i konsekwentnySmile. Być może któryś z kupujących wziął pod uwagę, że poradnik zdobędzie owe 5 osób, a nie 50.*




*Nie jestem osobiście nabywcą tego dziełaSmile.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - supercola - 02-08-2016 21:13

@radek0389
Właśnie .. nie jesteś Smile Więc nie wiesz co to jest i nie wiesz jak się aktualnie sprzedaje, gdzie można dalej sprzedawać, jak to ogólnie stoi... Więc po co się wypowiadasz ? Jestem poważny, jeśli widziałbym, że nie można na tym zarobić lub że kolejne 5 osób zwiększy konkurencję do tego stopnia, że nie będzie można zarobić - TO bym dalej NIE SPRZEDAWAŁ Smile

PS. Kolejne Posty Proszę pisać tylko związane z poradnikiem i chęcią kupna. Reszta będzie najwyżej zgłaszana za oczywisty Off-top.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - Gremquen - 02-08-2016 21:51

To jak wystawiałes poradnik na sprzedaż to nie wiedziałeś, że przedmiot dobrze się sprzedaje i konkurencja nic nie zmieni?

Mówisz, że kupujący jeszcze nie zwiększyli konkurencji do tego stopnia, że nie można na tym zarobić. Tylko że jak ktoś kupił nisze na dniach to wcale nie musiał jeszcze w pełni się do niej przykładać.

Ja bym się zdenerwował jakbym to kupił od ciebie z myślą, że niszę zdobędą jeszcze tylko 4 osoby, a po wszystkim sobie sprzedajesz dalej... Bądź poważny.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik - Nisza na TOP'ie ! Pod Allegro / Serwisy Aukcyjne ! - kamilowskii - 02-08-2016 21:55

Ja ogólnie kupiłem ten poradnik i jestem nieusatysfakcjonowany, cały czas coś nie działa. A rynek zaczyna być przesycony i janusze sprzedają już ten produkt za groszę. Zaczynam wątpić, że cokolwiek mi się zwróci a kolega planuje sprzedawać dalej Huh