Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż działki budowlanej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sprzedaż działki budowlanej (/Temat-Sprzedaz-dzialki-budowlanej-136175)



Sprzedaż działki budowlanej - Slight - 25-07-2016 18:45

Cześć, gdzie mogę ogłosić, że sprzedam działkę? Na razie wiem tylko o olx.pl Ktoś, coś? Wink


A może jakaś inna forma reklamy?


RE: Sprzedaż działki budowlanej - vojtec - 25-07-2016 18:50

Np. otodom, gratka, celuj też w regionalne portale, może klasycznie powywieszaj ogłoszenia na słupach w okolicy?
Dobrym sposobem jest też oddanie tematu w sprawy pośrednika nieruchomości, weźmie swój procent, ale niczym się nie martwisz i nawet nie doglądasz (pełen pasyw Big Grin ).


RE: Sprzedaż działki budowlanej - Slight - 25-07-2016 19:43

Właśnie kiedyś dostałem ofertę, ale nie skorzystałem, bo myślałem, że coś może ja ruszę, ale bez efektów. Smile


RE: Sprzedaż działki budowlanej - vojtec - 25-07-2016 19:48

Jeżeli nie robiłeś tego wcześniej (czyt. nie sprzedawałeś w sieci) to pośrednik jest najlepszym rozwiązaniem. I jemu i Tobie zależy na jak najszybszym pozbyciu się gruntu, żeby swoją "działkę" zgarnąć, dodatkowo on ma jeszcze doświadczenie w tym temacie Smile Jest jeszcze opcja, że nieruchomość jest w dość "rozchwytywanej" lokalizacji - wtedy porozwieszaj ogłoszenia i czekaj na oferty, zaoszczędzisz na prowizji.


RE: Sprzedaż działki budowlanej - MESWEB - 25-07-2016 20:41

Ja bym wystawił tutaj kupui.pl nazwa strony jest idealna pod wyszukiwarki SEO i można tam zamieszczać bez opłat.


RE: Sprzedaż działki budowlanej - vojtec - 25-07-2016 20:48

@up
i co z tego że nazwa dobra, jak nikt tam nie wchodzi? Poza tym, jak już wspominałem, osobiście skupiłbym się na lokalnej społeczności. Bardziej prawdopodobne, że działkę kupi sąsiad niż ktoś z drugiego końca Polski.


RE: Sprzedaż działki budowlanej - MESWEB - 26-07-2016 10:14

(25-07-2016 20:48)vojtec napisał(a):  @up
i co z tego że nazwa dobra, jak nikt tam nie wchodzi? Poza tym, jak już wspominałem, osobiście skupiłbym się na lokalnej społeczności. Bardziej prawdopodobne, że działkę kupi sąsiad niż ktoś z drugiego końca Polski.

Nikt tam nie wchodzi. haahahahahahahahhaahah koleś wie więcej niż Admin strony po jednej wizycie buahahahahahhahahahahahhahahahahahah. Powinieneś dziecko pracować w Google i po jednej wizycie stwierdzić ile osób oglądało stronę. Ty jesteś niedoinformowany aby twoje ogłoszenie było wysoko w Googlach poproś Admina a powie Ci jak to zrobić a jak Ci nie pasuje wystawianie za darmo ogłoszeń to spierd..alaj na olx albo allegro tam zapłacisz za wystawienie debilu!


RE: Sprzedaż działki budowlanej - qwertybsk - 26-07-2016 11:02

(25-07-2016 18:50)vojtec napisał(a):  Np. otodom, gratka, celuj też w regionalne portale, może klasycznie powywieszaj ogłoszenia na słupach w okolicy?
Dobrym sposobem jest też oddanie tematu w sprawy pośrednika nieruchomości, weźmie swój procent, ale niczym się nie martwisz i nawet nie doglądasz (pełen pasyw Big Grin ).

tak jest słupy plus ulotki Smile


RE: Sprzedaż działki budowlanej - szykiryki - 26-07-2016 11:25

Ja sprzedałam za pomocą otodom, jednak chyba tam największy ruch potencjalnych zainteresowanych, chociaz anonse płatne.
No i portale regionalne, w moim przypadku sporo dzwoniących było z trojmiasto.pl