Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Kreatywnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Kreatywnie (/Temat-Dziennik-Pracy-Kreatywnie-136173)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 25-04-2017 15:11

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 01-05-2017 16:05

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 01-05-2017 18:00

(25-04-2017 15:11)Kreatywnie napisał(a):  
(25-04-2017 14:00)Kawon91 napisał(a):  Rozumiem brak podawania najlepszego info. Sam tam sobie założyłem konto i ograniczam się do tylko podstawowych typów Smile. Po prostu wg mnie zbyt szybko zrezygnowałeś skoro czujesz, że masz potencjał i umiejętności tam działać.

U mnie wygląda to tak:

[Obrazek: omnibet.png]

Ale jeśli poważnie myślisz o sprzedaży to tylko blogabet. Reszta to raczej nyndza Smile


Przyznam Ci się szczerze, że ani trochę nie żałuję, bo nie sądzę, by na platformie panowały świetne wyniki sprzedaży abonamentów, także w ogóle się tym nie przejmuję.
Co do Blogabet, jest to platforma komercyjna, więc tutaj jeśli chodzi o mnie, sprzedaż subskrypcji niezbyt wchodzi w grę, choć korzystam z tej platformy na swój sposób.
Przyznam Ci się szczerze, że prowadząc własne projekty z dala od " pośredników " masz takie same szanse " poważnej " sprzedaży niż na wspomnianych platformach.

Co do Twojej statystyki. Wyniki są świetne. Sądzę, że przy kończącym się miesiącu, powinieneś poprosić o decyzję w sprawie przeniesienia Twojego profilu do działu " Ekspert ". Przy takiej ilości typów, takiej statystyce, stabilnych rynkach i tylko lekkim inauguracyjnym falstarcie w pierwszym miesiącu, w pełni zasługujesz na to miano. Jeśli będą Cię prosić o kontynuowanie, oznacza to, że najprawdopodobniej chcą Cię wykorzystywać dalej.
Pamiętaj, że w regulaminie jest tak, że każdy kto ma wykupiony abonament eksperta, może z Twoich typów korzystać za darmo, dodam, że za grosze można wykupić pakiet SMS na Twoje typy w Akademii. Na tym Oni zarabiają.
Odezwij się prywatnie, bo na pewno warto będzie wymieniać się poglądami.


Chyba przyczyniłem się do awansu kolegi do działu Ekspert na platformie Omnibet.pl.
Gratuluję i życzę powodzenia !


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 15-05-2017 16:17

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 30-05-2017 16:35

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 31-07-2017 10:04

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 03-09-2017 11:07

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 14-12-2017 14:00

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - Kreatywnie - 01-01-2018 20:56

abc


RE: Dziennik Pracy Kreatywnie - kikuss23 - 04-01-2018 18:12

Jestem chętny przyłączenia do takiej grupy i zrzutki na płatne typy.