Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie (/Temat-Pasywny-i-stabilny-dochod-cel-25-dziennie-136124)

Strony: 1 2


Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - Mateuszlewan - 24-07-2016 14:13

Siema, jestem Mateusz i w tym dzienniku będę umieszczał wpisy na temat moich poczynań w zarabianiu.

Od 17.07 zarabiam w EPN Affiliate Program Aliexpressu i na razie będę się skupiał tylko na tym programie, za jakiś czas nie wykluczam dołączenia do mxrevshare i firesub.

Na czym polega zarabianie w EPN Affiliate?
Promujesz produkty z Aliexpress i za każdy kupiony produkt z twojego polecenia otrzymujesz 8,5% wartości produktu. Transakcje rozliczane są na bieżąco, wypłaty 2x w miesiącu.


Ja poświęcam tylko 10-15 minut dziennie na zarabianie tym sposobem, dniówki zazwyczaj w okolicach 10$.

Cel to 25$ dziennie, wierzę, że zostanie szybko zrealizowany.


Jeżeli chcesz dołączyć do mojego Teamu, zapraszam do rejestracji pod tym linkiem:


LINK DO REJESTRACJI W EPN AFFILIATE

Tak jak pisałem wcześniej, zarabianie w tym programie zacząłem dokładnie 17.07.2016, wrzucam screen z zestawieniem dotychczasowych zarobków:

[Obrazek: iodyq0.jpg]

na dzień dzisiejszy 64,19$

Za dzisiaj mam już 6,62$ więc powinno być dobrze Smile



RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - adik7276 - 24-07-2016 18:46

Dobrze idzie. Oby tak dalej Smile


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - full2000 - 24-07-2016 18:49

Napisałeś że nie wykluczasz dołączenia do mxrevshare... w razie czego zapraszam do mnie po pomoc Smile


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - Mateuszlewan - 24-07-2016 21:38

Cytat:Dobrze idzie. Oby tak dalej Smile

Dzięki Adik!

na chwilę obecną za dzisiaj mam 17,53$, a dzień się jeszcze nie skończył Cool

[Obrazek: e7bdaw.png]

Rano wrzucę podsumowanie za dzień dzisiejszy.


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - mikuss - 24-07-2016 21:48

Powodzenia w osiągnięciu celu!


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - Captain - 24-07-2016 23:07

Powodzenia Wink


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - adik7276 - 24-07-2016 23:19

Uczeń goni mistrza i pewnie szybko przegoni Big Grin No ładnie , a u mnie dzisiaj marne centy. Ciesze się ogromnie że mogłem Ci posłużyć pomocą i wykorzystałeś to jako jeden z niewielu. 20 osób zarejestrowanych pode mną i tylko garstka takich jak ty zechciała coś zdziałać i zarobić... Bo jak widać da się, a każdy kto wszedł w program chciałby mieć te 10 czy 15 $ za dzień.


Pozdrowienia dla tych którym poświęciłem długie godziny oferując swoją rady, a oni odpuścili po dwóch dniach nie zarabiając ani grosza Smile

A Ty działaj, trzymam kciuki za dobre efekty.


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - KazDam - 25-07-2016 09:00

@Adik7276 Mam to samo. :/ Ludzie myślą, że wszystko dostaną na gotowe i będą zarabiać na początki 100 zł dziennie. ;/


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - adik7276 - 25-07-2016 09:16

Tak myślą i zazwyczaj nie można dać komuś wszystkiego na tacy. Sęk w tym że dostali gotowy przepis który u mnie i nie tylko u mnie się sprawdza i daje jako taki dochód (u mnie w tym miesiącu na spokojnie ponad 100$ a miesiąc jeszcze się nie skończył).

Jeżeli jednak dla kogoś poświęcenie kilkunastu minut dziennie na wyszukiwaniu produktów jest zbyt dużym wysiłkiem to nie powinien w ogóle siedzieć na tym forum i brać się za zarabianie w internecie.

Miłego dnia wszystkim Smile Smile


RE: Pasywny i stabilny dochód, cel: 25$ dziennie - fusek - 25-07-2016 09:23

Własną strona czy grupy na face