Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]z-list redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]z-list redemption (/Temat-Rozwiazane-z-list-redemption-13611)



[Rozwiązane]z-list redemption - delvines - 16-09-2010 13:51

witam,
mam takie pytanie.

Bylem zakwalifikowany do restocku dla z-list ktorzy nic nie kupili,jednak nie moglem sie zalogowac, moje pytanie: na przyszlym restocku w przyszlym tyg bd mogl brac udzial KAZDY z-lister czy tylko osoby z z-listem ktorzy nic nie zamowili a jednoczesnie mieli tapetki juz wykupione?
bo nie wiem czy brac udzial w generalu


RE: z-list redemption - Burned - 16-09-2010 16:44

Każdy Z-lister, który kiedyś kupował UW, nie ma wzmianki że tylko ci, którzy nic nie zamówili jeszcze.


RE: z-list redemption - delvines - 16-09-2010 16:56

to nie ma przeszkod zebym bral udzial w generalu ; p


[Rozwiązane]z-list redemption - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.