Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do wyciągania email z FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Program do wyciągania email z FB (/Temat-Program-do-wyciagania-email-z-FB-136103)



Program do wyciągania email z FB - Mateuszlewan - 23-07-2016 23:40

Szukam działającego programu do wyciągania email z FB, chciałem wykupić licencję na FB Lead Chef albo Unlead PRO, ale nigdzie nie mogę znaleźć strony, gdzie mógłbym wykupić licencję na te programy.


RE: Program do wyciągania email z FB - tumcio1234 - 24-07-2016 01:31

W dodatku do Chroma "Toolkit for facebook" jest opcja do wyciągania maili grupy i twoich znajomych
Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/toolkit-for-facebook/fcachklhcihfinmagjnlomehfdhndhep


RE: Program do wyciągania email z FB - sqmany - 24-07-2016 01:43

A crack'a do wyżej podanej wtyczki znajdziesz w SW Wink


RE: Program do wyciągania email z FB - trybulski - 24-07-2016 10:07

Nie wiem czy wiesz, ale jeżeli się nic nie zmieniło to takie maile można wykorzystać tylko na fejsbuju.

Mail wysłany na taki adres, nie dotrze do odbiorcy.

To tak kwestią przypomnienia Tongue


RE: Program do wyciągania email z FB - Obamakiller - 24-07-2016 11:02

W aktualnej wersji nie ma możliwości wyciągania e-mail z grup tylko od znajomych z fb :// ma ktoś może fb leade chefa lub program który umożliwia taka opcje?


RE: Program do wyciągania email z FB - Mateuszlewan - 24-07-2016 11:21

Tak jak kolega wyżej napisał w aktualnej wersji email można wyciągać tylko od znajomych. Ma ktoś może inny działający program?


RE: Program do wyciągania email z FB - sqmany - 24-07-2016 14:18

@[Obamakiller], @[Mateuszlewan]
No co wy gadacie, specjalnie kolejny raz zainstalowałem ową wtyczkę i zcrack'owałem, oraz sprawdziłem, czy na pewno owa funkcja działa tak, jak należy. Podałem ID grupy i właśnie w tej chwili eksportuje mi email'e z danej grupy. Sprawdziłem też, czy czasem nie są to moi znajomi i czy należą do tej grupy i tylko 1 z 5 sprawdzonych osób była w moich znajomych, a każda była w tej grupie, czyli wszystko działa tak, jak powinno. Jeszcze raz odsyłam do mojego poradnika w Strefie Wtajemniczonych - http://zarabiam.com/Temat-FaceBook-Social-Toolkit-2-3-5-Wtyczka-do-Chrome-Opery-CRACK-131313
Przypominam, że sprawdzałem, czy ta funkcja działa jedynie na wersji 2.3.5 w Chrome. Na nowszych wersjach tej wtyczki ta funkcja może nie działać, z resztą nie opisałem nawet, jak zcrack'ować te nowsze wersje, a co do wersji dla Opery, to po prostu nie jestem pewien, czy nadal tam wszystko działa.


RE: Program do wyciągania email z FB - Mateuszlewan - 24-07-2016 16:18

Potwierdzam metoda z poradnika od sqmany działa. Na operze nie sprawdzałem, ale na chrome, wersja 2.3.5 śmiga eleganckoCool