Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) (/Temat-Poszukuje-wspolnika-do-prowadzenia-forum-i-bloga-dobre-zarobki-136080)

Strony: 1 2


Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - JamePERS - 23-07-2016 11:38

Witam piszę z propozycją współpracy poprzez prowadzenie bloga i forum na temat jednego serwisu który jest dość popularny w Polsce a także za granicą .

Forum i blog jest już ,,uruchomiony" jest na nim szata graficzna pasująca do serwisu a także nie jest pusty bo pododawane zostały posty i tematy na forum i bloga .

Poszukuję osoby która miała by około 2 h dziennie na odpisywanie na forum użytkownikom w postach i tematach + co 2-3 dni jakiś post na blogu Smile

Oprócz tego osoba była by odpowiedzialna za promowanie itp aby czytelników i użytkowników było coraz więcej..

Oczywiście osoba ta musi umieć posługiwać się wordpressem i forum mybb ..

Pomysł na stronę i bloga jest dość innowacyjny ponieważ nie ma takiego drugiego aktualnie Smile

W zamian za współpracę oferuję % z zarobków strony !!! ( zarabiamy na prowizji serwisu który promujemy ( zarobki są różne zależy co użytkownik wybierze ...


Chętne osoby proszę o pw a napisze dokładnie co to za pomysł itp


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - Bartezx1997 - 24-07-2016 10:16

@[JamePERS] opróżnij skrzynkę


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - JamePERS - 24-07-2016 10:21

zrobiłem to przed chwilą


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - trybulski - 24-07-2016 10:29

@[JamePERS] z chęcią poświęcę godzinę, dwie dziennie w zamian za reklamę, jeśli strona ma jakiś dobry ruch


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - JamePERS - 24-07-2016 10:58

Puki co ruch nie powala ale sądzę, że miesiąc i będą już stale czytające osoby itp


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - Sahya - 24-07-2016 23:05

Aktualne?


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - KXT - 24-07-2016 23:51

Napisałem PW Smile


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - JamePERS - 26-07-2016 09:45

Puki co wybrałem jedną osobę lecz jeśli będę potrzebował jeszcze jednej to na pewno napiszę do którejś z osób które się zgłosiły


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - nunek07 - 28-07-2016 11:39

W razie co, jakby jeszcze była potrzeba, to zgłaszam się Wink


RE: Poszukuję wspólnika do prowadzenia forum i bloga ( dobre zarobki ) - MESWEB - 30-07-2016 11:44

bekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka

Koleś szuka osób do współpracy i oferuje % od zysków problem w tym że on zarobi 1000zł i powie że było 0zł więc nie wypłaci prowizji. Kolego nie wiem ile masz lat ale na pewno nie więcej jak 14 - jak chcesz to ja się podejmę zadania lecz spiszemy umowę o naszej współpracy gdzie będę miał wgląd w zarobki abyś mnie nie oszukał. Daje sobie rękę uciąć że nie zgodzisz się na to bo wtedy nie będziesz miał jak oszukiwać.