Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart (/Temat-45-zloty-za-zalozenie-darmowego-konta-w-bank-smart-136074)



45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - roberty265 - 23-07-2016 06:49

bank smart wprowadził program partnerski dzięki któremu jak ktoś założy konto bankowe z polecanego przeze mnie linku, dostanę za to 85 PLN a 45 złoty z tego odpalam tobie.
Konto i karta jest za darmo.
Daj znać na PW że jestes zainteresowany ja wysyłam tobie link rejestrujesz się i spełniac warunki poniżej.
Smart Konto
Zalogowanie przez Klienta do internetowego serwisu transakcyjnego, lub aplikacji mobilnej
Aktywacja karty płatniczej do rachunku - w terminie 60 dni od dnia otwarcia konta
wynagrodzenie od razu wysyłam jak dojdzie mi na konto
Wszystkie zgromadzone środki finansowe sumowane są na Koncie Partnera do ostatniego dnia każdego miesiąca i rozliczane do 20 dnia roboczego następnego miesiąca, gdy Partner zgromadzi na koncie co najmniej 50 zł brutto. W przypadku zgromadzenia mniejszej kwoty zostaje ona przeniesiona na następny miesiąc rozliczeniowy. Rozliczenie jest zbiorem wszystkich zdobytych wynagrodzeń transakcji potwierdzonych w danym okresie rozliczeniowym i prezentowane jest Partnerowi w formie elektronicznej za pośrednictwem Konta Partnera. Rozliczenie jest jedyną podstawą do wypłaty wynagrodzenia.
czyli kto zdąży do konca lipca to do 20 sierpnia wypłacam.


RE: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - trybulski - 23-07-2016 08:36

Jakie są wymagania do spełnienia, abyś otrzymał to 85?

Żebyś Ty otrzymał to 85 zł to:
muszę wykonać jakąś płatność kartą ?
zlecić przekazywanie wynagrodzenie na konto?

Czy jedynym wymogiem jest to, abym aktywował kartę płatniczą?


RE: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - roberty265 - 23-07-2016 08:46

(23-07-2016 08:36)trybulski napisał(a):  Jakie są wymagania do spełnienia, abyś otrzymał to 85?

Żebyś Ty otrzymał to 85 zł to:
muszę wykonać jakąś płatność kartą ?
zlecić przekazywanie wynagrodzenie na konto?

Czy jedynym wymogiem jest to, abym aktywował kartę płatniczą?


tylko zalogowanie sie do konta. i aktywacja karty.u


RE: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - roberty265 - 27-08-2016 12:38

prosże dac temat do kosza


RE: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - jaczaq - 04-10-2016 20:39

Nie zawracajcie sobie tym głowy - założyłem konto bankowe z jego polecenia, jednak po wykonaniu wszystkich kroków kontakt z nim się urywa (zwyczajnie nie odpowiada).


RE: 45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - adis663 - 04-10-2016 21:31

ja rownież nie polecam!!


45 złoty za założenie darmowego konta w bank smart - yazir - 13-10-2016 18:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.