Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroczki w NeoBux. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwsze kroczki w NeoBux. (/Temat-Pierwsze-kroczki-w-NeoBux-136065)

Strony: 1 2


Pierwsze kroczki w NeoBux. - Magisterek - 22-07-2016 20:51

[Obrazek: 2gwwcqc.png]

Witam ciekawych moich postępów, w dzienniku będę starał się publikować codziennie¹ mój "progress" z serwisem NeoBux.
Dziennik który w tym momencie czytacie, jest pierwszym dziennikiem prowadzonym przeze mnie.

NeoBux ma zaszczyt posiadania mnie jako użytkownika od 16.07.2016
W celu opisywania tutaj postępów większych niż dwa centy dziennie, zainwestowałem 5$.
Współpracę z serwisem dopiero rozpoczynam, jak i ogólnie z zarobkami z "innego źródła dochodu".
Dziękuję wszystkim za życzenia, miłe słowa, krytykę, rady czy oceny.
Krótko, zwięźle i na temat - tak jak będę prowadził ten dziennik.

① Data startu: 16.07.16
② Kwota depozytu: 5$
③ Data depozytu : 19.07.16

Cel? Cel nadrzędny jest jeden, jak i podrzędny. Tym mniej ważnym jest zwrot inwestycji i niezależność w serwisie z kwotą "na górkę", a tym najważniejszym jest to - osiągnąć takie obroty, aby serwis podupadał z mojego powodu, wtedy przeniósłbym się gdzie indziej aby strona która mi w jakimś sensie pomogła nie umarła.

█¹Codziennie, z przyczyn zewnętrznych np. braku internetu - nie będę w stanie, wtedy aktualizacja nastąpi jak najszybciej.


Dzienny postęp:

Dzisiaj, za godzinę w ostatni dzień miesiąca zaprzestaję aktualizacji - jest dokumentacja pierwszych dni czyli odpowiedź na pytanie wielu osób.
Zaprzestaję do momentu powrotu zainteresowanych tematem.

[Obrazek: ?u=MagisterekPL&u3=22771608]
UWAGA! Aktualny stan konta, klikając CHCESZ zarejestrować się jako mój POLECONY.



RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - mikuss - 22-07-2016 20:58

kupno poleconych na zwykłym koncie to tylko strata niepotrzebna $$$.
Inwestycja w RR ma sens tylko na upgrade konta


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Magisterek - 22-07-2016 21:04

Podasz mi argumenty?
Nie jest to chamskie, bo można to różnie odebrać.

Dziękuję za wypowiedź jak i poradę, nie chcę tu zarabiać "milionów" tylko sumy jak depozyt, oby się zwracało i minimum plusu.

@ Edit

Z samych reklam dziennie 2-3 centy, w 30 dni czyli okres wynajmu jest to 60-90 centów.

Z 5 poleconymi ~11 centów, w 30 dni będziemy mieli 3,30$ czyli 2,30$ plusu z moich "zapisków".

Dziękuje przedmówcy jak i wszystkim kolejnym za porady co do buxa.


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - mikuss - 22-07-2016 21:11

(22-07-2016 21:04)Magisterek napisał(a):  Podasz mi argumenty?
Nie jest to chamskie, bo można to różnie odebrać.

Dziękuję za wypowiedź jak i poradę, nie chcę tu zarabiać "milionów" tylko sumy jak depozyt, oby się zwracało i minimum plusu.
@[Magisterek] Oczywiście odpowiem, ja 4 lata zarabiałem na rr w bux-ach między innymi w neobux, w tym roku zamknąłem ten rozdział ale wiedza pozostała.


1 różnica w kwocie jaką otrzymujesz za klik rr na koncie zwyklym a upgrade
Na zwykłym za 4 kliki masz 2 centy, na upgrade 4
2 zazwyczaj zaprzestają szybko klikania, recykling kosztuje
3 na zwykłym koncie rr nie zarobi na swoje utrzymanie tzn przedłużenie, recykling ani nie da zysku w postaci sum na kolejnych rr no i Twój zarobek w takich działaniach wyjdziesz na minus, nie odzyskasz z rr tego co zainwestowałeś na koncie zwykłym. Kiedyś istniał probux który był jedynym buxem w jakim na koncie zwykłym i 200 rr było się kilka $ na plusie, w neobux niestety tak nie jest


Jeśli chcesz zarabiać na rr to upgrade i co najmniej inwestycja na 300 rr i ich przedłużenie, potem dopiero działania z kwot jakie zgromadzą się na koncie


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Captain - 23-07-2016 03:32

Powodzenia! Wink


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Magisterek - 23-07-2016 22:15

Dziekuje, zaktualizowalem i aby nie bylo niepotrzebnego spamu bede aktualizowal pierwszy post w spoilerach.


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Fox90 - 24-07-2016 11:54

Powodzenia! Będę bacznie obserwował, bo jeszcze kilka dni temu sam na poważnie zacząłem się zastanawiać nad przyłączeniem do tego programu. Jednak im więcej o nim czytałem i zgłębiałem temat buxów tym bardziej moje pozytywne nastawienie malało. Póki co wolę jak już to zainwestować w jakiś revshare, ale może Twój dziennik zmieni moje nastawienie Smile


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Magisterek - 24-07-2016 21:07

@ Up

Dzieki, szczerze mowiac glownie po to zalozylem ten dziennik, bo ostatnio czytalem od jednych ze sie nie oplaca kupowac poleconych - a od drugich ze nie maja zarzutow itp...
Dlatego tez nie robie ofert, czy nie klikam w adprize bo to czysty fart czy poswiecenie czasu.

@ Topic

Na dzien dzisiejszy 24.07.16 mam 0.67$ biorac pod uwage ze na poleconych wydalem 1$ zwrocilo sie 67% a zostalo mi ponad 20 dni poleconych.


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - gix2evr - 24-07-2016 21:46

Neobux jest spoko, ale ta strona ma sens tylko z kontem gold, bo inaczej to strata pieniędzy. Mój brat zainwestował 600 zł, i po 5 mies. sukcesywnie wyciąga 700-900 zł mies. przy 2000k ref.


RE: Pierwsze kroczki w NeoBux. - Magisterek - 26-07-2016 21:01

26-07-2016
Dzisiaj na koniec dnia nagle poleceni dobili mi do 0.90$, wiec 90% zainwestowanego dolara zwrócone 22 dni przed końcem wynajmu.