Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! (/Temat-Juz-jutro-kolejny-Shopowo-Wallpaperowy-Restock-13601)

Strony: 1 2


Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - Tech - 15-09-2010 22:03

[Obrazek: splash.jpg]

Niektórzy mogli się już pogubić, dlatego też przypomnę może, że już jutro (16 września) odbędzie się kolejny restock shopowo-wallpaperowy. Zapisy trwały od 7 do 14 września (godz 6:00 rano). Tak jak nazwa wskazuje, by się na niego dostać, trzeba było zrobić zakupy w Lockerzowym Shopie, zarabiając przy tym co najmniej 100 PTZ lub po prostu kupić jedną z Ultimate Wallpaper.

Godzina restocku jak zwykle nie jest i nie będzie podana. Można jednak spodziewać się tego uzupełnienia dość późno, czyli w okolicach 1 w nocy, gdyż właśnie wtedy odbył się ostatni restock (dla Z-Listerów, którzy nigdy nic nie zamówili).

Zapraszam na Forumowego Chatboxa oraz na kanał Team Speak 3, gdzie prawdopodobnie najszybciej dowiesz się o rozpoczęciu restocku. Powodzenia!



RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - Monster - 16-09-2010 06:02

To będzie mój 1 restock z LRC Pro, może coś fajnego wygram Smile Na 90% będę miał wstęp, bo kupiłem konto i właściciel twierdzi że kupił właśnie w tym terminie tapetę Smile


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - MotorniczyTramwaju - 16-09-2010 06:17

Ja tez mam dostep i tez moze sprobuje sil z LRC PRO Smile


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - Dominator - 16-09-2010 07:15

Tech - dzieki za info bo z tymi restockami sie pogubilem. Co do wykupu to nie biore w nim udzialu bo fundusze sie wyczerpały.
Wg mnie nie powinny pojawić się lagj bo lockerz znowu by stracilo userów


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - skoczekS1 - 16-09-2010 09:03

Ostatnio na glownej nie bylo informacji ze jest to rowniez restock tapetowy wiem zaczynam sie obawiac ale mam nadzieje ze bedzie tak jak zwykle


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - matt88 - 16-09-2010 09:08

Tapetke kupilem tak wiec dostep jest, mam nadzieje ze w koncu cos wygram Big Grin


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - BartuS - 16-09-2010 14:47

Widzę, że wszyscy LRC Pro ;d Ciężko będzie. Powodzenia ;]


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - DonHoracy - 16-09-2010 14:57

Lagów może dzisiaj nie będzie bo jutro generalny restock no i wiadomo na tych shopowych restockach nie ma za dużo osób dostępu. Niestety tydzień temu było podobnie a mimo wszystko lagi były okropne, dopiero po 5 minutach jak już nic nie było można było się normalnie zalogować. Miejmy nadzieję, że historia się nie powtórzy Smile


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - BartuS - 16-09-2010 16:22

nowa tapetka do kupienia jest ;]


RE: Już jutro kolejny Shopowo-Wallpaperowy Restock! - KoGi - 16-09-2010 16:27

Ej mam pytanie jak to jest żeby dostać się na dzisiejszy restock trzeba było kupić w określonym terminie tą tapete. Czy jak już posiadam konto wallpaper to będę mógł uczestniczyć w tym restocku ????