Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nurtująca Sprawa z zamówieniem... (/Temat-Rozwiazane-Nurtujaca-Sprawa-z-zamowieniem-136)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - michal13225 - 25-11-2009 09:57

Witam wszystkich... Nurtuję mnie jedna sprawa... gdy zamawiałem PSP przy restock'u, wpisałem polskie znaki w imieniu, nazwisku, mieście oraz przy adresie, i w związku z tym mam pytanie, czy mam napisać do Lockerz w tej sprawie by poprawili dane zamówienia?? Proszę o Odpowiedź.


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - Admin - 25-11-2009 10:04

jeśli napiszesz do lockerz to niestety nic to nie da jako iż podczas zamawiania produktu miałeś napisane "wszystkie wymiany zwroty zmiany danych są niemożliwe" co do samej paczki to wyślą ją jednak istnieje duże prawdopodobieństwo że twoje dane będą trudne do odczytania przkładowo zamiast litery ó zobaczysz @#;! jeśli bylo tych liter stosunkowo niewiele to jest szansa że poczta sobie poradzi jeśli uznaja dane za nieczytelne to niestety paczka wroci bezpowrotnie do lockerz.


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - michal13225 - 25-11-2009 11:46

liter typu ą,ę było 4... pierwsza w imieniu, druga w nazwisku, trzecia w ulicy, czwarta w mieście... mam nadzieje, że poczcie uda się rozszyfrować Big Grin


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - Admin - 25-11-2009 11:49

może być ciężko ale trzba być dobrej myśli bo teraz na zmiany niestety za poźno ,
a miales numer zamowienia ? czy płotek # ?


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - michal13225 - 25-11-2009 12:09

o to początek maila jakiego dostałem od lockerz...

ORDER RECEIPT

#

Rock Band Bundle - PSP

wynika z tego, jest płotek. czy ten fakt coś zmienia ?? Big Grin


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - dawi202 - 25-11-2009 12:31

właśnie przy ostatniej dostawie nagrody były dostępne przez 2h aż wkońcu wyłączyli lockerz
większość ludzi w tym ja dostało potwierdzenie zamówienia bez numeru ( sam #)
i ptz nie zostało pobrane .

kto zna angielski niech przetłumaczy:
REDEMPTION ORDERS: We are aware that when some members redeemed they
got a receipt with the number zero, got the wrong receipt, or got the
same receipt twice. We are working through this and will be in touch
by the end of the week. But don't worry, your prize is safe.


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - Jeppers - 25-11-2009 12:52

Cytat:Jesteśmy świadomi, że niektórzy członkowie otrzymali
potwierdze z zerowym numerem zamówienia lub bez numeru oraz dostali
potwierdzenie dwukrotnie. Pracujemy nad tym i będzie to rozwiązane do końca tygodnia .Nie martw się, Twoja nagroda jest bezpieczna.

Coś w tym stylu Smile


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - michal13225 - 25-11-2009 12:58

Jesteśmy świadomi, że niektórzy członkowie otrzymali potwierdzenie z numerem ZERO, złe potwierdzenie lub te same potwierdzenie dwukrotnie... Pracujemy nad tym by wyszstko zostało naprawione do końca tego tygodnia. Ale nie martwcie się, wasze nagrody są bezpieczne.


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - cansis - 28-11-2009 13:46

mam pytanie po rejestracji na lockerz w Settings wpisałem w pole street wpisałem nazwę wsi w której mieszkam i nazwę ulicy z numerem domu zaś w pole city wpisałem miejscowość-gminne w której mieszkam i w której jest poczta.
zgodnie z tą instrukcją
http://i37.tinypic.com/x2m1qb.jpg

Czy popełniłem jakiś błąd?


RE: Nurtująca Sprawa z zamówieniem... - michal13225 - 28-11-2009 15:52

Jednak nadal mnie nurtuje ta sprawa z Order Receipt, pomóżcie mi czy jeżeli moje zamówienie wygląda tak:
[Obrazek: lockerzorder.th.jpg]
to muszę napisać do lockerz o poprawę danych osobowych i adresu, choć że jest podany kod pocztowy ??