Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze (/Temat-Sklepik-Youtube-Wyswietlenia-HR-Lajki-Suby-Komentarze-135995)



Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - experimental - 21-07-2016 13:51

SKLEPIK YOUTUBE

Cześć!
Działam na Youtube już od jakiegoś czasu, moje dokonania podsumowuje w dzienniku na forum do którego zapraszam: http://zarabiam.com/Temat-Dolary-z-youtube-134818


Poniżej zestawienie wszystkich usług które wykonuję wraz z cenami, można również łączyć rodzaje usług wtedy odpowiednio cena będzie niższa.
[Obrazek: 643.jpg]
*Ważne! Każdy pakiet można rozdzielić na parę filmów - na przykład kupujesz 10000 wyświetleń i chcesz na 10 filmów po 1000 wyświetleń albo 100 komentarzy na 2 filmy, pełna dowolność Smile



Wyświetlenia HR - wyświetlenia high retention pochodzące z różnych krajów - przeważnie EU/USA. Przeciętne utrzymanie uwagi na poziomie 90%, wyświetlenia są bezpieczne - nie używam botów czy czegoś takiego, w 100% prawdziwy ruch, odwiedzający zachowują się jak normalni użytkownicy.
Jest możliwość wybrania ruchu dla wybranego kraju po wcześniejszym kontakcie.

Polubenia filmu - łapki w górę pod filmem - nie wiem co tu napisać, łapki to łapki Big Grin

Komentarze - każdy komentarz pod filmem dodawany jest z innego konta. Konta są prawdziwe, treść komentarzy może być wybrana przez Ciebie lub przeze mnie, jak wolisz.

Subskrypcje - suby to suby, dość pisania Big Grin


Wykonuję zarówno pojedyncze drobne/większe usługi jak i pozycjonowanie obejmujące cały kanał z jak masz jakiś pomysł to po prostu do mnie napisz, na pewno się dogadamy Smile


Kontakt: priv/gg:51002941
płatności paypal/bank






RE: Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - SurpriseYT - 21-07-2016 20:31

polecam


RE: Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - przeCinek19 - 22-07-2016 06:51

Z jakiego kraju wyświetlenia?


RE: Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - experimental - 22-07-2016 07:58

Głównie usa ale napisałem że można sobie wybrać, o ile nie będzie to Zimbabwe czy coś takiego Big Grin


RE: Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - Rps - 26-07-2016 22:33

Szybko git polecam !! Big Grin


Sklepik Youtube - Wyświetlenia HR/Lajki/Suby/Komentarze - surfer0700 - 19-11-2016 16:14

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.