Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejq - Mój dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fejq - Mój dziennik pracy (/Temat-Fejq-Moj-dziennik-pracy-135981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 25-07-2016 11:28

@mahuzz to zalezy w jakich Ty dzialaszSmile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - mahuzz - 25-07-2016 11:32

Wrócę z siłowni i napisze priv Idea


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - tkrzepinski - 25-07-2016 11:38

dobrze się czyta ale nie opierdzielaj się tyle, że kończysz dwie godziny przed wyznaczonym czasem, to będzie ok.


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 26-07-2016 08:09

Witam Smile

wczorajszy zarobek to 111zł
od czwartku zarobiłem 400,40zł

tak więc do końca miesiąca zostało ok 600zł. a więc 150zł dziennie przyjmując, że będę pracował tylko w dni powszednie, jednak wydeje mi się, że w ktoryś dzień weekendu będę musial jeszcze nadgonić


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 26-07-2016 12:13

Dzisiejszy dzień na chwilę obecną uznaję za mega porażkę:

-zarobione w wielkim trudzie 31.60gr ;/
-konwersja niecałe 6% ;/ gdzie przeważnie oscylowała w granicach 8-12%
-na dodatek FB przestał przepuszczać linki w wiadomościach, więc podmieniałem je, skracałem i nic to nie dawało, więc trzeba było założyć domenę i tam przenieść link. W związku z tym straciłem trochę czasu ;/

Jedynie co mnie dziś cieszy to fakt, że Arek z LM zwiększył stawkę z 6.20 na 6.50 na moim głównym programie i z 6 na 6.20 na dodatkowym


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - mahuzz - 26-07-2016 14:51

Nie poddawaj się Wink


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 27-07-2016 06:37

Witam! Tak jak pisałem, wczorajszy dzień to duża porażka.

Miałem wyjatkowo niską konwersję 6,45% gdzie zwykle mam ok 10%
Poza tym musiałem stworzyć domenę, ponieważ FB zaczął blokować linki z LeadMore i nie przepuszczał ich nawet przez skracacze

Zarobiłem zaledwie 64.10gr ;/

464.50zł to kwota jaką zarobiłem od czwartku czyli dnia w którym założyłem ten dziennik. Pozostało mi 535,50zł. Wstępnie załozyłem sobie, że będę pracował tylko w dni powszednie, jednak, aby nadrobić straty muszę popracować jeszcze w sobotę lub niedzielę. Przujmując, że do konca miesiąca mam 4dni pracujące to muszę dziennie wyciągać 134zł


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 28-07-2016 09:24

Celu raczej już nie osiągnę ;/
od wtorku jest tragedia, choć pracuje tak samo intensywnie jak w pozostałe dni.

Jeszcze w poniedziałek było ok, wynik był taki: (w-wizyty/ l-leady, k- konwersja/ z-zysk)

w: 212
l: 18
k: 8,49%
z: 111zl

a od wtorku konwersja poszła w dół a razem z nią zyski i moja motywacja:

Wtorek: w:155 / l:10 / k:6.45% / z:64,10zł
Środa: w139 / l:6 / k: 4,32% / z: 38,70zł
Czwartek (na chwilę obecną) w:30 / l:1 / k: 3.33% / z: 6.50zł


TRAGEDIA od wtorku ;/

Dla porównania w sobotę po przebudzeniu szybki Spam i było 7 eladów na 60 wizyt

Przy utrzymaniu dzisiejszej tragicznej kowersji na te 60 wizyt będę mial 2 leady ;/


Konczę ten post, zakladam nowe konta na Fb i troszkę zmienie treść wiadomości z linkiem, może to coś pomoże


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - qwertybsk - 28-07-2016 22:41

bywają i takie dni. nie łam się i wytrwałości


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - war43 - 29-07-2016 01:04

Jeśli działasz tylko na FB, to wydaje mi się, że nowe konta niewiele tu pomogą.
Ilość grup typu "poznaj znajomych" jest ograniczona.

Weźmy pod uwagę 50 takich grup.
Są takie, które mają 20 000 członków oraz takie, które mają 1000 członków.
Więcej jest tych mniejszych, więc myślę, że 7 000 członków będzie optymistyczną średnią.

Tak więc 50x7000=350 000

Teoretycznie masz dostęp do 350 000 osób i konwersję ~10%
Tak więc 35 000 leadów.

Ale tak sprawa wygląda tylko w teorii, ponieważ:

Po 1. Ludzie w grupach się powtarzają.
Tu akurat już możnaby przyjąć, że masz dostęp do 35 000 unikalnych osób, czyli 3500 leadow - a to znów wydaje mi się pozytywnym założeniem, ponieważ myślę, że średnia jest większa, niż 10 grup na typowego desperata. (piszę o "typowych desperatach", ponieważ to właśnie oni są źródłem leadów.)

Po 2. Duży odsetek tych ludzi, to Fake Konta, takie jak Twoje.
Tutaj ciężko jest oszacować jak wiele jest tych fake kont, ale moim zdaniem bardzo dużo - na pewno więcej, niż tych realnych.
Widać to z resztą po dodawanych postach.

Tu uważam, że podzielenie liczby przez 5 będzie dobrym wyjściem.

Tak więc 35 000 dzielone przez 5 da zaledwie 7 000 unikalnych osób do których masz dostęp, czyli 700 leadów przy konwersji 10%.

Co prawda niektórzy dadzą Ci zarobić więcej niż raz, więc szacunkowo można uznać 1 000 potencjalnych leadów.

Wszystko to jest (moim zdaniem) dość optymistycznym oszacowaniem - nic więc dziwnego, że konwersja maleje.

Nie zmienia to faktu, że zainspirował mnie dziennik o e-whoringu - stanowcza większość moich zarobków pochodziła właśnie z Niego, a teraz mam z kim konkurować, więc może wrócę na stare śmieci Smile


No i tak ostatnimi słowy: Powodzenia !

Trochę się rozpisałem, ale myślę, że ma to większy sens, niż samo "powodzenia" Smile


EDIT

Męczysz się z ręcznym pisaniem, czy używasz programu w stylu AHK?