Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejq - Mój dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Fejq - Mój dziennik pracy (/Temat-Fejq-Moj-dziennik-pracy-135981)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 10:00

Podejrzewam, że 90% użytkowników tego forum zarabia nieuczciwie. Mało kto chyba oferuje real content na subachSmile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Captain - 21-07-2016 10:02

Dużo mniej niż 90%, może maksymalnie połowa tej liczby w ogóle zarabia na jakimkolwiek rodzaju subów.

Ostatnio to chyba nawet Revshare wyparły suby jeśli chodzi o popularność. Wszędzie pełno tego MxRevshare i innych, chyba co trzeci dziennik o tym...


Ale tak czy siak nawet gdyby teoretycznie większość czy wszyscy tutaj zarabiali nieuczciwie to i tak nie zmniejsza w żaden sposób Twojej winy.


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 10:10

nie mam żadnego poczucia winy i tymbardziej jakichkolwiek wyrzutów sumienia względem napalonych, wulgarnych desperatów Smile Jeśli moj sposób zarabiania w żaden sposób Tobie nie szkodzi to nie widzę tu sensu Twoich wywodów Smile Dyskusję w tym temacie kończę


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Olszi - 21-07-2016 10:11

(21-07-2016 09:56)Captain napisał(a):  Ja na Twoim miejscu bym takiego dziennika nie zakładał i nie przyznawał się na czym zarabiam.

Ale nie jesteś na jego miejscu.


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - aero2 - 21-07-2016 10:16

Jak nie masz co do garnka na obiad włożyć to i moralność czy czyste sumienie ci nie pomoże, a ci uczciwi ci nie pomogą, bo przecież powinieneś sobie zarobić...


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Captain - 21-07-2016 10:25

(21-07-2016 10:11)Olszi napisał(a):  
(21-07-2016 09:56)Captain napisał(a):  Ja na Twoim miejscu bym takiego dziennika nie zakładał i nie przyznawał się na czym zarabiam.

Ale nie jesteś na jego miejscu.

I całe szczęście! To obrzydliwe godzinami udawać jakieś zboczone panienki i podrywać napalonych półmózgów nakłaniając ich do wysyłania smsów.
W takiej robocie to człowiek nie dość, że się nie rozwija to jeszcze nawet chyba się cofa!

(21-07-2016 10:16)aero2 napisał(a):  Jak nie masz co do garnka na obiad włożyć to i moralność czy czyste sumienie ci nie pomoże, a ci uczciwi ci nie pomogą, bo przecież powinieneś sobie zarobić...

Ten post kompletnie nie pasuje do tego dziennika. Autor dziennika przecież zrezygnował z normalnej dobrze płatnej pracy dla subów. Więc to absolutnie nie jest sytuacja, że zarabia tak z biedy. Nie ma co go usprawiedliwiać...


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - fejQ - 21-07-2016 10:38

"W takiej robocie to człowiek nie dość, że się nie rozwija to jeszcze nawet chyba się cofa" masz prawo do własnego zdania tak jak ja do swojego więc się nie zgodzę z tym. wg mnie (zaznaczam wg mnie) takie zarabianie rozwija w pewnym sensie zdolność manipulowania ludzmi co przydaję się w życiu. masz inne zdanie? ok, masz do tego prawo...

A co do tego czy to uczciwe czy nie...?

wskaż mi chociaż jedną osobę która jest w pełni uczciwa. Nie zarzucam Ci, że tez jesteś oszustem w jakiejkolwiek dziedzinie ale sobie odpowiedz na proste pytania:

-czy np wszystkie filmy, pliki mp3 na Twoim kompie pochodzą z legalnego żródła czy znajdzie się coś z torrentów lub warezów? (jesli wszystko masz legalne chwała Ci za to, ale jeśli chodź raz ściągnąłeś film z neta to wiedz, że jest to niemoralne, nieuczciwe itp)
-czy w "normalnej pracy" wszystkie dni w swoim życiu przepracowałeś mając umowę? (jeśli zdarzyło Ci się pracować chociaż parę dni na czarno tzn, że oszukałeś Państwo a to jest niemoralne i nieuczciwe)
-czy przez całe życie jeżdząc np komunikacją miejską zawsze kasowałeś bilet i nigdy nie zdarzyło Ci się przejechać na gapę? (jeśli chodż raz przejechałeś bez biletu to wiedz, że to niemoralne i nieuczciwe, bo ktoś kupił bilet a ty skorzystałeś z autobusu za darmo)

Wiem, że pytania to może nie do końca są na temat, ale postawiłem je by zobrazować Ci to, że NIKT nie jest w pełni moralny i uczciwy. Mnie nie musisz odpowiadać na te pytania, bo to Twoje życie i chuj mi do tego Smile odpowiedz sobie sam na te pytania i jeśli choć w jednym pytaniu odpowiedziałeś "nie" to znaczy, że jesteś niemoralny i nieuczciwy. Więc zanim zaczniesz "pluć jadem" to pomyśl czy Ty w każdej dziedzinie życia jesteś tak uczciwy i moralny. Przemyśl sobie to zanim zaczniesz umoralniać innych Smile


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - mahuzz - 21-07-2016 10:41

(21-07-2016 09:56)Captain napisał(a):  W pracy etatowej przynajmniej zarabiałeś uczciwie (chyba). A tutaj co robisz? Suby i ewhoring? Naciągasz jakichś napalonych ćwierćmuzgów na wysyłanie sms w zamian za nagie fotki których i tak nie dostają?
Sorry, ale ktoś to musi napisać... taki sposób zarobku jest niemoralny, nieetyczny i prawdopodobnie też nieuczciwy. Bardziej to powód to wstydu niż chwalenia się. Ja na Twoim miejscu bym takiego dziennika nie zakładał i nie przyznawał się na czym zarabiam.

Ten post to chyba jakiś żart Big Grin
Co Ci do tego jak zarabia?
Co masz do jego sumienia? Nic! Robi co chce, zarabia fajne sumy, robi to poniekąd legalnie. A ja już wiem - zazdrość chyba Wink
Też mnie ewhoring nie fascynuje i dlugo bym nie wytrzymał, ale jedno jest pewne - idzie się nieźle uśmiać i zarobić Big Grin A Tobie proponuje wracać do tych emiksrewszarów i nazywać to 'biznesem XXI wieku' bekabeka
Powodzenia @[fejQ] ! Huh


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Olszi - 21-07-2016 10:47

Capitan, dlaczego oceniasz coś jedynie na podstawie własnego subiektywnego zdania?

To, że coś dla Ciebie jest niemoralne nie znaczy, że dla osoby x również będzie

To, że coś Cię obrzydza nie znaczy, że osobę x również obrzydzi


RE: Fejq - Mój dziennik pracy - Sepkil - 21-07-2016 10:47

Panowie! Exclamation Proponuję skoncentrować się na temacie dziennika. Sam jestem Ciekaw wyników autora także wróćmy do zarabiania, temat moralności zostawmy do wyczerpania w innym wątku na tym forum. Pozdrawiam i życzę powodzenia!