Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka (/Temat-Zarabianie-ze-zdjec-Telefon-i-lustrzanka-135976)

Strony: 1 2 3


Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - KazDam - 20-07-2016 21:22

Jestem taki sam jak Ty,
Nie mam bogatych rodziców,
Chciałbym zarobić
Jestem ambitny i pracowity

Przez pierwszy miesiąc będziesz zarabiał grosze, ale z każdym miesiącem zyski będą rosły.
1. Jedno zdjęcie możesz sprzedawać miliony razy
2. Im więcej zdjęć, tym większy zysk
3. Proste
4. Zdjęcia sprzedajesz na całym świecie

Zdjęcia nie muszą być bardzo dobre, mogą przedstawiać rzeczy codziennego użytku. Np. komputer, lodówka czy nawet ściane.

Pamiętaj, że nie można się poddawać. Codziennie rób zdjęcia i dodawaj do banków.

Ja zaczynam z tobą.
Zarejestrowałem się na shutterstock, gdyż najwięcej ludzi tam kupuje zdjęcia.
Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pisz.
W późniejszych wpisach będę mówił jakie zdjęcia najlepiej się sprzedają i dlaczego.

Jeśli mi kibicujesz i chcesz abym dalej ci pomagał to zarejestruj się przez link. To nic Ciebie nie kosztuje, a mnie zmotywuję do pisania jeszcze więcej poradników, abyś ty mógł również zarabiać

http://submit.shutterstock.com/?ref=3851102


Na poprawę wieczoru dodam zdjęcie. Trzymajcie się

[Obrazek: aaa.jpg]


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - mikuss - 20-07-2016 21:30

(20-07-2016 21:22)KazDam napisał(a):  Jestem taki sam jak Ty,

To nic Ciebie nie kosztuje

Nic dodać i nic ująć. Jesteś taki sam jak My więc obowiązuje Cb regulamin.
Zgadzam się Nikogo jego przeczytanie nic nie kosztuje, a dowiesz się z niego, że podawać reflinku nie możesz a możesz dać tylko czysty link


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - KazDam - 21-07-2016 12:36

Drugi Dzień
Wstawionych 200 zdjęć i zarobionych 10$
Jestem naprawdę zaskoczony. Zaraz idę pstrykać zdjęcia, aby wieczorem mieć co robić ( wstawiać na shutterstock)

Myślę, że w ciągu niecałego miesiąca uzbieram na wymarzony aparat i wtedy dzień i noc zdjęcia.

A jak tam u Was?
Na koniec przesyłam Wam zdjecie.

Jeśli chcesz bawić się w sprzedaż zdjęć pisz priv. Będzie lepsza komunikacja i niech każdy postara się Big Grin

[Obrazek: IMG_4329.jpg]
Big Grin


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - master4 - 21-07-2016 14:06

Jeśli fotografia jest twoją pasją to świetny przykład połączenia przyjemności i $$$ Smile


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - kedob - 21-07-2016 14:47

powodzenia o gratulacje.
Wytrwałość będzie potrzebna


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - milosz998 - 21-07-2016 15:38

Możesz pokazać więcej zdjęć? Głównie np te które CI się sprzedały?

Myślisz że zdjęcia robione telefonem ktoś kupi? Czy to raczej bardziej profesionalne foty?


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - xdax1 - 21-07-2016 16:23

Dużo trzeba robić tych zdjęć, 200 zdjęć i $10 (no ale zależy to jakie zdjęcia). Ile czasu Ci to zajęło?
Mógłbyś też opisać bardziej sam serwis?


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - KazDam - 21-07-2016 22:56

Zdjęcia z telefonu najbardziej się sprzedają ponieważ telefon noszę wszędzie i wszędzie robię zdjęcia.
Ogólnie wstawianie zdjęć nie jest trudne i nie zajmuję dużo czasu. Po tygodniu dojdziesz do wprawy to nawet 100 zdjęć przez godzinę wstawisz.

200 zdjęć nadal na siebie zarabia. Ja już kolejną porcję zdjęć wysyłam oraz poświęcam czas dla moich ludzi, którzy z reflinku się zarejestrowali. Po prostu troszczę się o nich. Oni coś dla mnie zrobili, to ja też coś od siebie chcę dać.

Żeby nie było, że kłamię i jutro wyśle zdjęcia moich zarobków

Tam gdzie skreślona imię to Damian i Aneta, którzy już nie potrzebują pomocy. Życzę miłej nocy i miłego poranka. Do jutra
[Obrazek: faceee.jpg]


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - KazDam - 22-07-2016 12:21

Cześć i czołem
Mam już 232 zdjęcia oraz kilku nowych ludzi, którzy potrzebują pomocy, więc będę musiał troszeczkę zaniedbać wstawianie zdjęć na rzecz pomocy innym. Po prostu bardziej lubię jak ktoś się cieszy, że zarobił legalne pieniądze. Nie musiał nikogo oszukiwać. Właśnie kiedyś muszę o tym napisać.

A w wolnych chwilach rozwijam się w następnej branży - jest bez inwestycji, bez oszukiwania ludzi i branża dochodowa przez całe życie. Big Grin

Pytacie się czym robię zdjęcia, więc
1. Iphone 4s and Canon eos 450d. Możecie kupić za 500 zł z obiektywem. Jak na początek to polecam, jest nie do zdarcia. Przemarzł, przemókł i "przecieplił" się też.

Na koniec wysyłam zdjęcie na poprawę nastroju. Trzymajcie się Tongue

Coś mi zdjęcie nie chciało się wczytać

[Obrazek: IMG_4225.jpg]


RE: Zarabianie ze zdjęć. Telefon i lustrzanka - KUBA555 - 22-07-2016 12:51

A ja mam pytanie trochę innej natury Wink Jesteś Polakiem?