Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej (/Temat-Dziennik-by-szeko-czyli-od-zera-do-niezaleznosci-finansowej-135974)

Strony: 1 2


Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - sheko12 - 20-07-2016 21:16

Dziennik By Szeko


Hejoł wszystkim, jestem szeko Smile i otwieram dziennik już chyba 3 lub 4 raz z rzędu na tym forum. Głęboko zacząłem wierzyć w siebie, oraz cele które faktycznie mogę zrealizować poprzez działanie. Moja dotychczasowa aktywność na forum, oraz prowadzenie poprzednich dzienników nie przyniosło mi żadnych korzyści, przez swoje własne lenistwo nawet na poziomie minimalnym.


Mam pewne cele, a jednocześnie marzenia, będąc troszeczkę młodszym, udało mi się liznąć prawdziwego biznesu, poczuć wygodę i wolność, i wiecie co? ja jednak w tej wolności chcę pozostać, etat przestaje mi już podobać Wink

Mam cel wyprowadzić się do Wrocławia po wakacjach i wynająć tam mieszkanie. Do końca wakacji jestem w stanie zaoszczędzić ponad 3000 tyś złotych z etatu na którym aktualnie stacjonuje, aczkolwiek po wyprowadzce muszę opłacać mieszkanie, rachunki i żarcie, co wiąże się już z wyższymi kosztami niż obecnie. A jednak fajnie mieć odłożonych więcej pieniędzy, i jakieś zabezpieczenie, które w razie problemów mnie uratuje. Podejmując się tam pracy etatowej, nie buduje sobie stabilności i zabezpieczenia w formie przychodu, bo mogę być w każdej chwili wyrzucony na bruk, w przypadku biznesu mam nad tym kontrolę.
We Wrocku chce rozpocząć nowy etap w życiu, chcę zakończyć obecny w woj. Łódzkim i rozpocząć w woj. Dolnośląskim, ostatecznym rozwiązaniem pozyskania pieniędzy może się stać kredyt lub sprzedaż samochodu, czego chciałbym uniknąć.

Zamierzam na nowo rozpocząć działanie w Subach SMS za pośrednictwem serwisu Treepay.pl

Natomiast podjałem się współpracy z MxrevShare.com, być może spróbuje swoich sił ponownie w usługach webmasterskich które swego czasu przynioły mi jakies profity, może ponownie wykorzystam nabyte umiejętności Smile

Taaaak, wiem, MX, kolejny idiota bierze sie za HYIP, owszem, biorę się, gdyż dostrzegłem w tym szanse z której mogę skorzystać, nikt wcale nie powiedział, że nie zarobie tam pieniędzy i ich nie wypłace, spróbuje sił, zbiore poleconych i może coś zainwestuje.

Aktualny wynik w MX wygląda następująco:

[Obrazek: qPeckCn.png]



oraz Treepay

[Obrazek: oHoqIu2.png]

Ogólnie rzecz biorąc, powoli będę budował sobie finansową przyszłość poprzez kreatywne pozyskiwanie niszy która pozwoli mi zbudować serwis/blog czy jakiś projekt usługowy, a to może być moja perełka, gdyż dobrze rozwinięte projekty potrafią przynosić pieniądze pasywnie, np blog, czy dobry serwis, tak więc do tego też będę powoli dążył.

Celów finansowych nie mam jasno sprecyzowanych, nie wiem jak wyjdzię, więc stawiam po prostu, na zarobki, zobaczymy, co wyjdzie z subów, z MX i innych metod zarabiania. Wyniki będą podawane na bieżąco w tym dzienniku, oraz będę się dzielił tym, co robię.

Dziennik będę uzupełniać w nową treść co drugi dzień ze względów na różnego rodzaju obowiązki.

Jutro pojawi się pierwszy post który się odniesie do działań dzisiejszych, i jak i również odnoszących się do działań jutro.

Trzymajcie za mnie kciuki Wink


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - mikuss - 20-07-2016 21:20

Powodzenia na drodze ku "wolności" finansowej i by ten dziennik był już ostatnim Smile


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - mahuzz - 20-07-2016 21:20

Powodzenia!! Wink


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - KazDam - 20-07-2016 21:28

Powodzenia. Będziemy dla Ciebie motywacją Big Grin Trzymaj się


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - Gremquen - 20-07-2016 21:34

Powodzenia Kuba Smile


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - piotrekprorok - 20-07-2016 21:46

A tak szeko kiedyś narzekał na te suby/premium na czacie, jakie to one straszne i nieuczciwie... Powodzenia Smile


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - Captain - 21-07-2016 01:29

Kolejny suby i Mxrevshare, ileż można...


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - Noozer - 21-07-2016 07:59

Powodzenia życzę ! Smile


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - sheko12 - 21-07-2016 10:39

Nie widzę szybszej drogi do wzbogacenia się @Captain jak poprzez właśnie suby. Będę dążył też innymi metodami, ale jednak od czegoś trzeba znów zacząć Wink

Na inne metody potrzeba czasu i pracy Wink


RE: Dziennik by szeko, czyli od zera do niezależności finansowej - sheko12 - 22-07-2016 20:12

Dzień Pierwszy



Od momentu utworzenia dziennika, nie zrobiłem nic za bardzo w stronę zarobków, gdyż szczerze mówiac nie miałem za bardzo czasu, wiecie jak to jest na wsi, niby cel prosty, działać w sieci, ale gdy ujrzałem, jak wysoka jest na podwórku trawa, plus praca etatowa, stwierdziłem, że jednak się deczko wstrzymam Smile

Dziennik będę aktualizował co 2/3 dni, na dzień dzisiejszy bardziej przemyślałem temat i postanowiłem, że nieco odejde od MX i nie będę się na tym skupiał, nie będę budował pod ten wątek na razie zespołu, postanowiłem, że uderze w sedno SUB-SMS i PPA, plus mam zamiar otworzyć i pracowac nad blogiem finansowym , PPA bez posiadania bloga, będę to promował w troszeczkę bardziej optymistyczny sposób Big Grin

Zatem, do dzieła, kolejny post wrzucę zapewne wieczorem w niedziele z jakimiś już postępami.
Życze miłego wieczoru i do przeczytania Wink

PS. dzien pierwszy zaktualizowałem, bo nie chce zostawiać tego dziennika bez aktywności dłużej niż 3 dni Wink