Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich (/Temat-Gold-Lead-Nowa-Siec-Znakomitych-Programow-Partnerskich-135973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - maniek250 - 22-07-2016 00:03

Początek na forum wypadł jakoś kiepsko Undecided ale może na dniach wypróbuje jak to wszystko śmiga konwersja itp. nie skreślajmy nowych graczy na rynku impreza choć przyznam że sie troche cykam podać im swoje dane Big Grin





RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Urias - 22-07-2016 09:29

Zróbcie coś ciekawego z CS-em. Na tym polu można sie jeszcze porządnie popisać więc możecie zabłysnąć Big Grin i pokazać że jednak potraficie. Pozdrawiam.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Matixio - 22-07-2016 10:45

Gold Media napisałem do Was pw i czekam na odpowiedź Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 11:08

Witam, Nowe programy pojawią się na dniach. Na pewno każdego zainteresują, jeśli macie jakieś propozycje na nowe programy które lubicie wystarczy do mnie napisać a ja postaram się je zrealizować w jak najszybszym czasie. Co do waszych danych są bardzo dobrze chronione w naszym serwisie i na pewno nie będzie żadnych niespodzianek więc bez obaw.


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Noozer - 22-07-2016 11:09

Zróbcie program z pokemonami , to napewno przyciągnie trochę osób Wink


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 11:12

Program z Pokemonami jest właśnie robiony Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Karewer - 22-07-2016 13:21

Edit. Już wiem Smile


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - nykkusek - 22-07-2016 13:52

Eh Osama, nawet nie wiesz co zrobiłeś..

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - korkowy - 22-07-2016 13:54

Radzę uważać na serwis. W supporcie jest osoba (Osama), która oszukiwała ludzi kradnąc im aplikacje fb.

Więc dobrze radze - uważajcie gdzie dajecie dane do wypłaty Wink

ps. Osama, dalej Cie policja szuka?
ps. 2 dlaczego zbanowałeś mnie za pisanie prawdy na czacie? Kiedy oddasz moje pieniądze?


RE: Gold-Lead Nowa Sieć Znakomitych Programów Partnerskich - Gold Media - 22-07-2016 14:02

Nasz support nie ma nic wspólnego z serwisem oprócz tego że pomaga użytkownikom w czym radzi sobie doskonale, i z tego co wiem większość osób co z nim współpracowała nie miała żadnych problemów.