Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naciągany poradnik? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Naciągany poradnik? (/Temat-Naciagany-poradnik-135967)



Naciągany poradnik? - jasieeks - 20-07-2016 19:10

Tak sobie miałem włączone GG a jako iż przez jakiś błąd za każdym razem opis zmienia mi się na "AstroCash, zarabiamy". No nic, wracając do rzeczy. Napisał do mnie gość, że zarabia na hotpay, pytał mnie czy zarabiam na sms, napisałem, że staram się wrócić ale z moją wiedzą trudno mi będzie coś postawić etc. etc. Od razu wyleciał z propozycją cudownych tipów ale oczywiście za hajs.. Mieliście takie sytuacje, że ktoś chciał wam sprzedać cudowny twór, który zarobi sam z siebie a może to mój wymysł a ten gość to kumata osoba, któa dużo zarabia i chcę się podzielić wiedzą? [Obrazek: 6x85CYX.png]


RE: Naciągany poradnik? - Apps - 20-07-2016 19:41

No jasne, zarobki minimum 1k miesięcznie, a sprzeda za 10zł... takie i podobne oferty nadają się tylko do kosza, poza tym wiekszośc tej pseudo wiedzy można znaleźć na forum.