Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ (/Temat-Dam-bank-lub-paysafecard-za-Paypal-100%E2%80%8E%E2%82%AC-135956)



Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - WillBarn - 20-07-2016 12:44

Witam Dam 100 Euro w paysafecard lub zrobie przelew z niemieckiego konta też 100 Euro za 100Euro na paypal, Dla zaufanych Daje pierwszy Smile


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - Trynda - 22-07-2016 21:12

Nie polecam, radzę zachować ostrożność, użytkownik prosił mnie o wysłanie mojego skanu dowodu i wtedy prześle mi kod Paysafecard. Radzę mieć się na baczności, i nie przeprowadzać transakcji bez allegro


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - mass - 22-07-2016 21:17

ciekawa zbieżność sytuacji Wink próbowaliśmy przeprowadzić wymianę od dwóch dni, dzisiaj wyraźnie zadeklarowalem, że mogę wysłać pieniążki pierwszy po okazaniu skanu dowodu(po czym dostałem odpowiedź czy może być legitymacja szkolna "Bo gdzieś zapodzial dowód osobisty" i jeżeli nie odpowiada mi to, to musimy poczekać" Nagle użytkownik wyżej pisze, ze poprosił go o skan dowodu , zapewne chciał wymusić skan dowodu i potem mnie rabnac na dane kogoś innego. Wiedziałem ze coś tu śmierdzi od początku, również nie polecam i osobiście odpuszczam


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - Majka - 22-07-2016 21:40

Ciekawa sytuacja, @[WillBarn] masz coś do powiedzenia?


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - WillBarn - 22-07-2016 21:46

Nie miałem zamiaru nikogo oszukać, Proponowałem transakcje przeprowadzić przez Moderatora gdyż osoba ma mała reputacje na forum, przez allegro transakcje też mogę przeprowadzić,Swój dowód gdzieś zagubiłem więc nie mam nawet jak wysłać. Pomyślałem że mogę przekazać pierwszy kod za jakiś sensowny dowód z którym będe mógł coś potem odzyskać gdyż mieszkam w de i nie pójde na policje.
Tak więc dalej aktualne
-Przez moderatora jak i przez allegro nie widzę problemu.


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - Majka - 22-07-2016 21:49

Dziękuję za odp.


RE: Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - WillBarn - 22-07-2016 21:53

@[Majka] @[Trynda] Jeżeli użytkownik jest nadal chętny przeprowadzić ze mną transakcje czy mogłabyś udzielić nam pomocy ?
Podałbym Ci kod Paysafecard który mogłabyś sprawdzić na stronie głównej producenta ile posiada w rzeczywistości, tak samo by zrobił użytkownik wysyłając pieniądze tobie na paypal + dla ciebie jakiś sensowny % gdyż po prostu się boje Smile


Dam bank lub paysafecard za Paypal 100‎€ - Majka - 30-10-2016 21:58

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.