Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Fanpage - zmiana admina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook Fanpage - zmiana admina (/Temat-Facebook-Fanpage-zmiana-admina-135949)



Facebook Fanpage - zmiana admina - radek0389 - 19-07-2016 19:51

Witajcie, mam fanpage, którego chciałem sprzedać. Dodaję nowego admina, potem on ma mnie usunąć, a wychodzi błąd, że ze względów bezpieczeństwa usunięcie admina jest nie możliwe.
Jak to zrobić żebym ja dalej adminem nie był?


RE: Facebook Fanpage - zmiana admina - iPlusOfficial - 19-07-2016 19:53

Napisz do supportu lub usuń konto. Na logikę, gdy usuniesz konto, stronę przejmuje 2-gi admin, ale Facebook może mieć inną logikę.


RE: Facebook Fanpage - zmiana admina - kaczor89 - 19-07-2016 19:55

Dawno nie bawiłem się na fanpagach, ale jeszcze jakiś czas temu było tak, że nowy admin mógł usunąć starego po upływie 7 dni. Natomiast można samemu siebie usunąć z roli admina klikając krzyżyk i po prostu wpisując hasło. Czy coś się zmieniło to nie wiem, musisz sprawdzić. Smile


RE: Facebook Fanpage - zmiana admina - radek0389 - 19-07-2016 20:05

Nie no konta nie chcę kasować.
Właśnie o to chodzi, że ani nowy admin nie może mnie skasować ani ja sam siebie nie mogę skasować, trochę to dziwneSmile.

Jak ktoś ma rozwiązanie mojego problemu, to nawet mogę za nie zapłacić, jak co zapraszam na PW.


RE: Facebook Fanpage - zmiana admina - Wojtek574 - 19-07-2016 21:49

Może dodaj go na admina pozniej nich on zmieni twoją rangę na redaktora i usunie moze pomoże