Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! (/Temat-Uzytkownik-maax6-oszustem-prosze-uwazac-135943)

Strony: 1 2 3


Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Kreatywnie - 19-07-2016 16:30

Chciałbym prosić moderatora o kontakt.

Użytkownik @maax6 okazał się oszustem.

Wysłałem prawidłowe kody Psc, ale użytkownik nie chce zwrócić umawianej kwoty na Skrill, twierdząc, że nagle kody nie są dobre.

Posiadam screena dwóch kodów kupionych wczoraj.

Jeśli nic w tej sprawie nie można zrobić, to proszę uważać na tego użytkownika, bądź usunąć konto. 320 zł stracić jednak trochę boli, ale to nie koniec świata.


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Majka - 19-07-2016 17:34

Kreatywnie proszę o dowody.


@[maax6] proszę o ustosunkowanie się do tematu


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Kreatywnie - 19-07-2016 18:37

Wytłumaczyłem dla moderatora działu Bukmacherstwo Marcela jaka sytuacja wynikła.

Pieniędzy i tak nie odzyskam, ale proszę w ramach kary o zablokowanie, bądź usunięcie tego użytkownika. Jestem nowy na forum, ale chcę tutaj zawitać na dłużej, gdy się trafia od razu na takie osoby to nie jest rzecz przyjemna.


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - marcel_kk - 19-07-2016 19:40

@[Kreatywnie] samo przeczytanie tego tematu już daje dużo do myślenia i
zachowania szczególnej ostrożności.
http://zarabiam.com/Temat-maax6-User-z-duzym-stazem-wlamuje-mi-sie-na-konta-109626


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Kreatywnie - 19-07-2016 19:43

Sprawdzając profil, dopiero później zobaczyłem, że ostatni reput otrzymał 26 bodajże marca.

Screeny przygotowuję.

[Obrazek: odpowied_moderator.jpg]

[Obrazek: odpowied_1.jpg]

[Obrazek: odpowied_2.jpg]

[Obrazek: odpowied_3.jpg]

[Obrazek: odpowied_4.jpg]

[Obrazek: odpowied_5.jpg]

[Obrazek: odpowied_6.jpg]

[Obrazek: odpowied_7.jpg]

[Obrazek: odpowied_8.jpg]

[Obrazek: rozmowa1.jpg]

[Obrazek: rozmowa2.jpg]

[Obrazek: rozmowa3.jpg]

[Obrazek: rozmowa4.jpg]

[Obrazek: rozmowa5.jpg]

[Obrazek: rozmowa6.jpg]

[Obrazek: rozmowa7.jpg]

[Obrazek: rozmowa8.jpg]


forum image hosting

Kurczę nie po kolei.


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - Kreatywnie - 19-07-2016 21:05

A w sumie po kolei Smile

Najpierw moja odpowiedź po zamieszaniu dla moderatora. Później 8 screenów z moimi odpowiedziami, oraz 8 screenów z wiadomościami od maax6.


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - mahuzz - 19-07-2016 22:03

Za co ma dostać nagrodę? Na forum może i by dostał, ale nie dość ze dal screeny swoich PRYWATNYCH rozmów to jeszcze ma warna dostać? No szanujmy się. Został oszukany i ma dostać ostrzeżenie za brak kultury w rozmowie prywatnej, tego jeszcze nie było beka


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - DzejkobPL - 19-07-2016 22:12

Coś mi tu śmierdzi... Ale mogę nie mieć racji.



[Obrazek: 1611234830944515a9c94d7327019974.png]

Taki komunikat prawdopodobnie oznacza, że owy kod PSC nie widnieje w ogóle w systemie...
Czyżby fejkowy nr PSC? Big Grin



---------------------------------------



Zrobiłem małe doświadczenie - sprawdziłem kilka moich kodów PSC, które zużyłem.

Po wykorzystaniu posiadam komunikat:

[Obrazek: a278fd1592a943edb00b21b6a74ef23e.png]
(kod przypisany do myPSC)



lub:

[Obrazek: 0ee8bfaeb09445b6a86cd43fccc3ec57.png]
(kod wykorzystany w sklepie z obsługą PSC, można sprawdzić w jakim sklepie zużyty)




---------------------------------------





A tak wygląda kod poprawny, działający:

[Obrazek: 4d82fef44ca24cef9608dbd2bde6ce66.png]


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - piotrekprorok - 19-07-2016 22:39

No i co Ty na to @[Kreatywnie]?


RE: Użytkownik @maax6 oszustem, proszę uważać !!! - maax6 - 19-07-2016 23:25

Jestem w pracy od 18. Akurat mam chwilę. Tu taka historia. Tylko winny się tłumaczy. Nie komentuję.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka