Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie niszy SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Promowanie niszy SEO (/Temat-Promowanie-niszy-SEO-135904)

Strony: 1 2


RE: Promowanie niszy SEO - Brodzik23 - 30-07-2016 08:24

Mam wrażenie że autor tematu oczekuje trochę informacji jak wypozycjonować niszę Big Grin

Wielu pozycjonerów ma swoje unikalne metody i raczej nie sądzę by ktokolwiek zechciał je tutaj udostępniać Smile

Więc zostaje Ci linkowanie + linkowanie zapleczowe

Jeżeli dopiero wchodzisz w ten rynek/dział to warto by było się przygotować na długi okres bez większych efektów (moje zaplecze budowałem ponad 8 mcy Tongue )


RE: Promowanie niszy SEO - s_matysik - 30-07-2016 10:47

Widzę większość osób pisze tutaj totalne głupoty.
Krótka lekcja:
-za linkowanie nie ma Bana (napisał ktoś że za 100k linków"Baanik")
-Google nie rozróżnia"jakościowych" linków od spamowch, rozróżnia tylko po miejscówkach które leżą w DT, tak więc odpowiednio przyłożony blast 100k z odpowiednich miejscówek które nie są w DT daje wzrosty
-Google łyka sieczkowate teksty, nie potrafi rozróżnić tych "jakościowych"

Algo Google dalej jest głupie a ostry BHS działa.
Algo po prosty stara się uodparniać na działanie różnych linków, między innymi przez osoby które bezmyślnie ładują linki do DT i krzyczą że seo nie działa

Proszę nie wypisywać takich głupot na forum które dezinformują początekujących!!
Polecam własne testy.


RE: Promowanie niszy SEO - czainik111 - 04-08-2016 14:58

Co to jest DT oraz BHS ?


RE: Promowanie niszy SEO - ar4 - 04-08-2016 15:21

BHS = Black hat seo
DT = disavow tool