Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie niszy SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Promowanie niszy SEO (/Temat-Promowanie-niszy-SEO-135904)

Strony: 1 2


Promowanie niszy SEO - Manderigon - 18-07-2016 18:10

...


RE: Promowanie niszy SEO - mahuzz - 18-07-2016 22:58

Teraz z linkami liczy się jakość, a nie ilość. Myślę, że jak trudny keyword to samo czyste SEO da radę, ale co ja mogę wiedzieć Wink


RE: Promowanie niszy SEO - Bravo - 18-07-2016 23:14

@[Manderigon]
Co do WEB 2.0 lepszym pomysłem będą ręcznie tworzone weby dadzą lepszy efekt niż te tworzone botem Smile I tak jak powiedział kolega wyżej liczy się jakość nie ilość Smile


RE: Promowanie niszy SEO - s_matysik - 21-07-2016 12:54

A co to jest jakość? ;D jak konkurencja ma 100k linków to nie przebijesz go kilkunastoma "jakościowymi"
Zaplecze to jakaś tam metoda jest, ale im większa konkurencja tym mniej opłacalna


RE: Promowanie niszy SEO - Karewer - 28-07-2016 16:01

Konkurencja ma zapewne domeny z pewnym już stażem, a kolega zacznie od 0. Nowych domen nie bombaruje się pierdyliardami śmieciowych linków, bo dostanie filtra od wujka G i taki będzie koniec tej powieści.


RE: Promowanie niszy SEO - s_matysik - 28-07-2016 16:14

@up testowałeś? Przyłóż odpowiednio dużego blasta np. 100k w nową stronę i sprawdź czy będzie filtr


RE: Promowanie niszy SEO - Karewer - 28-07-2016 21:09

Testowałem na nowej domenie (2 miesięcznej), która nie była do tej pory w ogóle pozycjonowana i niestety "zaszkodziło" właśnie. Miałem dosyć fajną domenę i ją "zepsułem" z braku odpowiedniego umiaru czy doświadczenia w tamtym okresie i pozostało tylko ustawić przekierowanie 301 na nową Smile


RE: Promowanie niszy SEO - s_matysik - 29-07-2016 14:11

301 filtra przenosi..


RE: Promowanie niszy SEO - Karewer - 29-07-2016 21:00

Cały czas właśnie odnoszę się do tamtego okresu. Teraz o tym wiem, że to nie jest metoda na "wyjście" z filtra czy bana, ale wtedy niestety tego nie wiedziałem. Poza tym kiedyś to działało i pozycjonerzy śmiali się z google, że nie potrafi zrobić porządku na własnym podwórku. Jak widać, w końcu zrobili. Zanim Moja nowa domena przejęła tą "złą moc", znalazłem bardziej dochodową niszę, której na szczęście poświęciłem większość czasu Smile


RE: Promowanie niszy SEO - ivandzms - 29-07-2016 23:20

Wyszukiwarki stają się coraz mądrzejsze, przez co trzeba wykorzystywać coraz bardziej nowatorskie rozwiązania. Google lubi jakość i unikalność, a także naturalność, przede wszystkim w linkowaniu... Blast nowej domeny 100k bl? Baaaaaaanik