Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevshare - nowy użytkownik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevshare - nowy użytkownik (/Temat-MXRevshare-nowy-uzytkownik-135858)



MXRevshare - nowy użytkownik - PapaMad - 17-07-2016 15:24

Śledziłem kilka tematów na tym i na innych forach internetowych i mój wybór padł na MXRevshare Huh.

[Obrazek: c829e2d195deb2b0gen.jpg]

Mój Ref Link : https://mxrevshare.com/pl/


Dlaczego MXRevshare? Przede wszystkim ze względu na elastyczną formę zarabiania.
Nikt nie zmusza nas do inwestycji.
Dziennie do wyklinania mamy 100 reklam,które po 10 dniach dają nam możliwość zakupienia pierwszego adpacka o wartości 5 dolarów


1 cel : zarabianie 20/30 dolarów tygodniowo[traktuję program jako bonus do wypłaty]

Co piątek wrzucę screen z postępów Xpokerface



RE: MXRevshare - nowy użytkownik - hangarnabronie - 17-07-2016 16:51

Inwestujesz coś czy kolejny dziennik bez inwestycji, który upadnie po miesiącu?


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - PremAccHack - 17-07-2016 16:55

Klika 10 dni i 5$ Smile 0,5$ dziennie Big Grin


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - hangarnabronie - 18-07-2016 00:45

Co z tego, że klika? Żeby cokolwiek zdziałać w Rewszerach to z inwestycją musi zbierać poleconych, a co dopiero bez inwestycji. Żeby dorobić się z klikania, to bardzo, ale to bardzo dużo czasu będzie musiało minąć. Oglądanie tych reklam zajmuje ile? Godzinę? W tym czasie mógłby zarobić o wiele więcej niż 0.5$, ale to oczywiście w innych programach.


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - full2000 - 24-07-2016 19:27

Powodzenia ... Wink


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - adik7276 - 24-07-2016 19:36

Klikaczy najwięcej jest z Polski z tego co Admin pisał ;p

Sam codziennie klikam 100 reklam mimo że wsadziłem troche na paczki. Bez paczek i polecania cieżko dojść do konkretnego wyniku. Mnóstwo takich dzienników się pojawia, szkoda tylko że taka słaba motywacja u klikaczy i prędko odpuszczają.

Mimo wszystko powodzenia i wytrwałości życze Smile


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - mikuss - 24-07-2016 19:38

(24-07-2016 19:36)adik7276 napisał(a):  Klikaczy najwięcej jest z Polski z tego co Admin pisał ;p

Sam codziennie klikam 100

Podziwiam samo zaparcia bo mnie się nie chce 10 kliknąć a gdybym nie musiał to bym nie klikną ŻADNEJ reklamy. A co tu mówić o klikaniu 100 .... Po to mam paczki by nie tracić czasu więcej jak muszę na milionaire ads


RE: MXRevshare - nowy użytkownik - Captain - 24-07-2016 21:08

Następny z MX... powodzenia.


MXRevshare - nowy użytkownik - yazir - 24-08-2016 18:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.