Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) (/Temat-Wykonam-Pozycjonowanie-stale-podbicie-pozycji-wyjscie-z-filtra-135854)



[Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - lawokPL - 17-07-2016 13:30

Wykonam skuteczne i ręczne podbicie pozycje Twojej strony.

Bazuje na budowaniu tematycznych linków do Twojej strony:
- artykuły sponsorowane - zaplecza
- katalogi - wpisy w odpowiednich kategoriach lub do katalogów firmowych (każdy wpis jest unikalny!)
- portale ogłoszeniowe (w Twoim regionie oraz ogólnopolskie)
- wizytówki firmowe (nawet w 30 serwisach umożliwiających założenie strony wizytówki z linkiem!)
- marketing szeptany (link z postu z miejsca tematycznego)
- linkowanie z profilów social/forów
- komentowanie w portalach tematycznych

Jeśli strona nie posiada kary - powiadomień w google o nałożeniu kary, nie odnotowała spadku pozycji w ciągu ostatnich 6 miesięcy (o znaczącą liczbę oczek). Podnoszenie pozycji możemy rozpocząć tóż po weryfikacji tych danych.

Rozliczenie następuje na podstawie wyceny (TOP10-6 ; TOP5-4 ; TOP3-2 ; TOP1). Maksymalny czas umowy 3 miesiące, średnio na wykonanie podbicia 1-1,5 msc. W przypadku kar ręcznych, czasami potrzeba paru miesięcy na wyjście z filtra. Wpłata zadatku 50/50 za TOP10-6 przed rozpoczęciem, po wejściu pozycji w TOP10-1 klient wpłaca pozostałą kwotę. Jeśli pozycja będzie uplasowana na TOP1, klient odejmuje od kwoty TOP1 - 50% za TOP10-6, którą wpłacił i wpłaca resztę. Rozliczenie na podstawie faktury, miernik pozycji (webpozycja.pl oraz ręczny free monitor google). Więcej ustaleń umownych po kontakcie.


***Jeśli interesuje Cię POZYCJONOWANIE STAŁE z co miesięczną opłatą (ryczał) + za pozycje czy pozycjonowanie produktów sklepu DŁUGI OGON. NAPISZ - nic nie stoi na przeszkodzie Smile


NABYWAM PRAKTYKĘ I WIEDZĘ SYSTEMATYCZNIE PROWADZĄC SWOJE PORTALE INTERNETOWE I KLIENTÓW. NA RYNKU ZNAJDUJĘ SIĘ JUŻ OD 2004-2006 ROKU (taka rozbieżność, bo dopiero w 2006 roku udało mi się skutecznie zbudować własnoręczne stronę i ją wypozycjonować)


JEŚLI TWOJA STRONA WYPADŁA W GOOGLE, ZALICZYŁEM ZNACZĄCY SPADEK. To najprawdopodobniej otrzymałeś ręczną karę, Twoje linki zostały usunięte lub wpadłem w filtr algorytmiczny (za błędy w optymalizacji itp.). Jestem w stanie wyczyścić (szkodzące linki), pozyskać nowe silne linki, usunąć błędy w optymalizacji aby strona powróciła na swoje miejsce.

SZYBKI KONTAKT 24H/7
GG: 51777670
[Obrazek: 8ojaz5rp.png]


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - Vasaki - 17-07-2016 13:42

Ciekawe zaplecze :-)

Jak gdyby czekać na opinię i ew. rozrost usług Smile


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - lawokPL - 17-07-2016 13:48

Zaplecza od paru lat w sieci i zamknięte Smile Każdy wpis unikalny, video czy zdjecia. Znajdują się też unikalne komentarze, także myślę, że na wysokim poziomie. Tym bardziej, każde linkowanie ręcznie i naturalny przyrost linków.


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - nitram - 17-07-2016 14:41

Jakieś przykładowe ceny/koszty takiej usługi ?


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - lawokPL - 17-07-2016 14:47

Zależy od fraz i domeny (jak to wyglada itp)
Jesli chodzi o same linkowanie to tutaj zapraszam : OFERTA LINKÓW

podeslij na e-mail najlepiej adres www, frazy - podesle obiekcje, odnosnie wyceny musze bazowac tez np. pozycje z 6msc, czy tez nie ma komunikatów o filtrach, bo czasami ludzie zlecaja www a pozniej sie okazuje, ze byla kara reczna w panelu


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - Damkofr - 29-07-2016 00:42

Aktualne?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - fusek - 11-08-2016 14:21

napisalem na gg


RE: [Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - fusek - 31-08-2016 19:12

Sory za post pod postem, ale radze uwazac na kolesia. do momentu przelewu kontakt znakomity, teraz 0 odezwu.
oj uwierz mi szczurku ze tego tak nie zostawie.


[Wykonam] Pozycjonowanie (stałe, podbicie pozycji, wyjście z filtra) - Majka - 03-10-2016 09:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.